Webináře: Vzdělávání pro investory a tradery

S našimi vzdělávacími webináři vám nabízíme možnost učit se od profesionálních traderů z pohodlí vašeho domova a rozšiřovat tak své znalosti o akciových trzích. Naše online vzdělávací webináře pokrývají celou řadu zajímavých témat o akciovém trhu.

Představíme vám obchodní strategie, ukážeme vám aktuálně nejlepší akcie na základě technické a fundamentální analýzy a představíme praktické akciové tipy. V našich webinářích se věnujeme nejen akciím, ale také dalším finančním instrumentům, jako jsou komodity, opce, futures a dalšími třídy cenných papírů.

Ikona webináře v barvách online brokera LYNX
Témata o webinářích
Pro zvolený výběr neexistují žádné webináře. Prosím zvolte jiný.

Bezplatné vzdělávací investiční webináře pro začátečníky, pokročilé i profesionály

Všechny naše vzdělávací webináře jsou bezplatné. Jako online broker chceme pro nejen naše klienty to nejlepší a zpřístupňujeme proto naše vzdělávací materiály všem.

Jednoduše se zaregistrujte a rozšiřujte si své obchodní vědomosti. Bez ohledu na to, kolik obchodních zkušeností již máte – náš široký výběr online kurzů je určen pro začátečníky i zkušené obchodníky. Během živých webinářů jsou naši obchodní experti v kontaktu s diváky a předávají jim své mnohaleté osobní zkušenosti ze světa burzy. Využijte naší edukativní nabídky a rozšiřujte si své vědomosti o obchodování s cennými papíry.

Rozšiřujte své vědomosti o investování: webináře o akciovém trhu pohodlně z domova

Naše webináře o obchodování na akciových trzích vás naučí, jak najít zajímavé akcie, vypočítat cenové cíle, spravovat své investiční portfolio nebo aplikovat investiční strategie.

Naučte se od kvalifikovaných lektorů, jak fungují mechanismy akciových trhů. Pokud jste již pokročilí investoři, mohli by vás inspirovat naše živé trading webináře.