Webtrader LYNX+
Moderní platforma pro obchodování v prohlížeči

Obchodujte na burze s webovou platformou LYNX+

Přístup na burzu prostřednictvím prohlížeče je rychlá alternativa k běžnému investičnímu softwaru. Díky webové platformě můžete obchodovat z jakéhokoliv zařízení – počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. A to kdykoli a kdekoli. Stačí pouze přístup k internetu. Moderní webtrader LYNX+ dělá obchodování nejen rychlé a pohodlné, ale i zcela bezpečné pro každého investora i tradera.
Obchodování v internetovém prohlížeči
Obchodní platforma LYNX+

Obchodujte přímo ve vašem prohlížeči

Chtěli byste obchodovat na různých zařízení bez nutnosti instalace software nebo aplikace na každém z nich? Vyzkoušejte LYNX+.

Bezplatná webová obchodní platforma LYNX+ byla navržena speciálně pro investory a obchodníky, kteří chtějí jednoduché a pohodlné rozhraní bez obětování klíčových funkcí instalované profesionální obchodní platformy.

S LYNX+ můžete snadno, rychle a bezpečně obchodovat s akciemi, opcemi, futures, měnovými páry, ETF, certifikáty a dalšími instrumenty přímo z internetového prohlížeče. Nemusíte instalovat žádný program do svého počítače.


Webové obchodování s LYNX+

Webové obchodování a flexibilní přístup k investičnímu účtu

Platforma LYNX+ zajišťuje bezpečné obchodování ve všech běžných prohlížečích a maximum flexibility. 

Využití platformy LYNX+ oceníte v mnoha situacích: pokud neobchodujte vždy na stejném počítači, když vás omezuje firewall nebo pouze když nemáte nainstalovanou platformu Trader Workstation (TWS). Ve všech těchto případech můžete provádět veškeré úkony na svém účtu s platformou LYNX+. Nejen začátečníci, ale i zkušení tradeři si oblíbili LYNX+, jelikož umožňuje rychlý přehled o účtu, jednoduché zadávání obchodů, řízení portfolia a také pokročilé automatizované analýzy akcií, ať už jste na cestách nebo pouze nemáte přístup ke svému primárnímu zařízení pro obchodování. Platformu LYNX+ můžete použít ve všech hlavních internetových prohlížečích a také na tabletech a mobilních telefonech. Webtrader je testován a funguje bez potíží na prohlížečích Chrome, Firefox, Safari i Edge. Do platformy se dostanete přihlášením přes SSL zabezpečenou stránku pro přihlášení se stejnými přihlašovacími údaji jako do platformy Trader Workstation a Správy účtu. 

Podporované prohlížeče
firefox firefox
chrome chrome
safari safari
edge edge
Úspěšný trader obchodující forex a futures na tabletu

Výhody platformy LYNX+

  • Bezplatná obchodní platforma
  • Nevyžaduje stažení ani instalaci
  • Funguje v mnoha prohlížečích a na mnoha typech zařízení
  • Automaticky generované analýzy akcií a jejich hodnocení
  • Navržení obchodů dle aktuálních úrovní supportu a rezistence
  • Interaktivní grafy s technickými indikátory
  • Přehledné prostředí s jednoduchým ovládáním
  • Stejná nabídka trhů jako v platformě TWS


Platforma pro investory i tradery

Obchodování z prohlížeče pro začátečníky i profesionály

LYNX+ jsme vytvořili speciálně pro naše klienty, kteří preferují obchodování z prohlížeče. Potřeby zkušených traderů jsme samozřejmě neopomenuli.

LYNX+ přináší mnohem více než jen náhled do portfolia. Samozřejmostí je snadný a rychlý nákup a prodej cenných papírů. Všechny nezbytné funkce pro úspěšné obchodování jsou dostupné v moderním a uživatelsky přívětivém designu. Začátečníci ocení velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Pokročilí tradeři si oblíbí podrobné analýzy jednotlivých společností včetně zdůraznění aktuálních úrovní supportů a rezistencí. K dispozici je nejen obchodování akcií, ale také snadné a přehledné prostředí pro obchodování opcí a opčních kombinací. Zkrátka LYNX+ je vhodnou platformou pro začínající investory i zkušené burzovní matadory. Vyzkoušejte si ho sami!

Detail individuálního nastavení obchodní platformy LYNX+

Přizpůsobte si domovskou stránku platformy

Speciální funkcí LYNX+ je možnost přizpůsobení domovské stránky. To vám dává rychlý přehled o vašem portfoliu a umožňuje zobrazit seznam sledovaných akcií a dalších instrumentů. Ihned po spuštění platformy tak získáte náhled na to, co vás nejvíce zajímá. Navíc díky zpravodajství máte přehled o aktuálním dění na světových trzích a možnostech vzdělávání u LYNX.

Tvorba a úprava cenových grafů a indikátorů v obchodní platformě LYNX+

Vytvořte si vlastní grafy

V LYNX+ upravíte a přizpůsobíte grafy tím nejjednodušším způsobem. Pomocí nástroje pro analýzu grafů můžete vytvořit vlastní technickou analýzu přímo v grafu. Graf si můžete také vyjmout do nového okna. Sledujte grafy v reálném čase, přidávejte technické indikátory a obchodujte přímo z grafu. 

Obchodní platforma LYNX+ a inteligentní automatická technická analýza akcií

Automatická analýza akcií

LYNX+ za vás provede pokročilou technickou analýzu akcií. Díky této inteligentní analýze získáte nejen přehled o základních indikátorech, ale zobrazíte si i analýzu vývoje ceny akcie za poslední 3, 6 nebo 12 měsíců. Na základě těchto a dalších klíčových údajů se vypočítá krátkodobý a dlouhodobý trend a zhodnotí se i ve srovnání s dalšími společnostmi v daném sektoru. Podle toho akcie získá skóre, které vám pomůže ke zhodnocení aktuální atraktivity akcie. V grafu jsou navíc automaticky zobrazeny aktuální supporty, rezistence a dokonce technické formace. V případě že daná akcie nabízí aktuálně zajímavou příležitost ke zobchodování, nabídne vám platforma vzorový obchod založený na aktuálních cenových úrovních. Analýza akcií nikdy nebyla jednodušší a přehlednější!

Obchodní platforma LYNX+ a analýza hodnoty a výnosů portfolia

Analyzujte výkon účtu

Zobrazení stavu portfolia a analýza obchodů v platformě nabízí mnoho možností. Vyberte si časové období a analyzujte v něm vývoj portfolia a obchody: máte dobré výsledky v obchodování s akciemi? Nebo jste lepší v obchodování opcí? Jaké procento vašich transakcí je ziskové a jaký je váš průměrný zisk? Jaká byla vaše maximální ztráta a jak dlouho vám trvalo účet zotavit? LYNX+ poskytuje odpovědi na tyto a další otázky a dává vám jedinečný přehled o vašem portfoliu.

Detail obchodní platformy LYNX+ umožňující zadávání opčních kombinací a spreadů

Snadné zadávání opčních kombinací

Chcete obchodovat opční kombinace jako jsou straddle, strangle nebo butterfly, ale jejich zadávání vám přijde příliš složité? LYNX+ ukončí vaše potíže. Platforma vám umožní obchodovat opční spready a další opční kombinace snadněji, než jste si dokázali představit. Stačí vybrat strategii, parametry opcí a ihned obdržíte cenu této kombinace. Navíc se vám zobrazí graf zobrazující vývoj zisku a ztráty vaší opční kombinace při různých cenách podkladového aktiva. Snadno tak zhodnotíte pravděpodobnost zisku a ztráty vaší strategie. Poté opční kombinaci přenesete jako celek na burzu.


Alternativy LYNX+
Obchodní platforma Trader Workstation (TWS) pro obchodování akcií, futures, opcí a dalších instrumentů

Trader Workstation jako profesionální alternativa LYNX+

Platforma LYNX+ je pokročilá a oblíbená aplikace na obchodování na burze. Přesto obchodování z prohlížeče není tak všestranné jako použití profesionální obchodní platformy Trader Workstation (TWS). Tato instalovaná platforma nabízí flexibilnější využití zejména pro náročné tradery. K dispozici je nespočet dalších funkcí jako jsou pokročilé nástroje pro screening trhu, přístup k ratingům analytiků nebo individuální nastavení pro automatizaci vašeho obchodování. Tato platforma je určena pro náročné investory a tradery.

Více o Trader Workstation

Úspěšný investor a klient LYNX obchodující akcie přes mobilní zařízení s aplikací LYNX Trading

Obchodování přes mobilní aplikaci

Jako moderní řešení pro webtrading je LYNX+ samozřejmě také optimalizován pro použití na mobilních zařízeních jako jsou mobilní telefony a tablety. Nicméně pro pokročilejší obchodování přes mobilní zařízení doporučujeme vysoce funkční obchodní aplikaci. Zaručujeme nejmodernější mobilní obchodování pro iPhone, iPad a zařízení s operačním systémem Android. Při obchodování přes tuto aplikaci máte k dispozici několik profesionálních funkcí ze stejnojmenné instalované platformy. Mimo jiné můžete přistupovat ke specializovaným obchodním nástrojům, synchronizovat data s obchodní platformou nebo nastavovat upozornění na aktuální změny na trhu.

Více o mobilní obchodní aplikaci