Obchodní signály

Technická infrastruktura pro trading signály

 • Kompletní technické řešení
 • Nejširší nabídka trhů a instrumentů
 • Nabídka osvědčených signálů klientům

Kompletní řešení pro poskytovatele obchodních signálů

Chcete profesionálně poskytovat své obchodní signály a nechcete vynakládat čas a náklady na tvorbu složité technické infrastruktury?

LYNX Pro má pro Vás ideální řešení. Zajístíme Vám platformu, přes kterou můžete rozesílat trading signály a sledovat jejich výkonnost, a Vy se můžete plně soustředit pouze na generování obchodních signálů. Při každém obchodu obdrží klienti zaregistrovaní k odběru signálů okamžitě upozornění a mohou potvrdit tento obchod. Co všechno pro Vás zařídíme?

 • Profil strategie s popisem i historií obchodů
 • Možnost přidat více strategií
 • Automatické přidávání i odebírání odběratelů
 • Automatická rozesílka signálů i jejich úprav odběratelům
 • Snadné a rychlé potvrzení obchodu pro odběratele

Trading signály

Individuální řešení dle Vašich potřeb

Chceme, abyste se mohli soustředit pouze na trading a technické zajištění Vaší služby včetně podpory nechali na nás. Na míru Vám sestavíme řešení, které bude vyhovovat Vašemu modelu. Trading signály můžete poskytovat jako placenou veřejnou službu, ale také pro vlastní uzavřenou skupinu. V případě konzistentních výsledků Vaší strategie je možnost dohodnout se na jejím zveřejnění do široké databáze klientů LYNX.

LYNX Pro je v ČR svým rozsahem i zkušenostmi jedinečnou službou. Naši specialisté již pomohli desítkám klientů v této oblasti.

Kontaktujte naše speciality a vytvoříme pro Vás individuální řešení.

Šimon Janů
Professional Clients Manager

Ondřej Likeš
Professional Clients Manager

LYNX Pro

Profesionální a oceňované platformy

S LYNX získáváte přístup k platformě TWS, celosvětově oceňované platformě od Interactive Brokers. Mezi hlavní přednosti TWS v porovnání s ostatními platformami patří především rychlost exekuce a použité technologie. Za poslední roky se nestalo, aby platforma TWS nefungovala. Stabilita platformy je pro profesionály klíčová. LYNX navíc poskytuje TWS v českém jazyce. Platforma nabízí širokou škálu investičních nástrojů a funkcí pro každý typ investora. Mezi ně patří:

 • Přes 60 typů inteligentních příkazů
 • API připojení & propojení s externími platformami
 • Profesionální nástroje & Smart Routing

 

Chcete provést obchodní platformou nebo platformou pro řízení obchodních signálů? Neváhejte nás kontaktovat

LYNX Pro

Komplexní nabídka s nejnižšími náklady pro Váš trading

Chcete se dozvědět více?

povinná položka
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.