Kontakt na brokera LYNX

Vyškolený personál zodpovídající dotazy klienta LYNX ohledně investování

Máte dotazy ohledně služeb LYNX? Obraťte se na naši klientskou podporu. 

Neváhejte nás kontaktovat. Naši investiční specialisté vám rádi zodpoví vaše dotazy. Ochotně vám poradíme bez ohledu na to, zda jste stávajícím nebo potenciálním klientem. Ptejte se na vše, co vás zajímá. Od výše našich tarifů až po funkčnost obchodních platforem. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli.

Jak kontaktovat LYNX?

V LYNX se vždy můžete spolehnout na odbornou a přátelskou podporu. Můžete se s námi spojit telefonicky, e-mailem a nebo na online chatu. K dispozici je i kontaktní formulář.

Naši investiční specialisté jsou tady pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00.

Na vaše e-maily se snažíme odpovědět rychle. V provozních hodinách zpravidla dostanete odpověď ještě tentýž den. Abychom vám mohli co nejlépe poradit, žádáme vás o detailní popsání problému. Pokud jste již náš klient, uveďte prosím číslo svého účtu.

Rádi vám také telefonicky pomůžeme se zadáváním obchodních příkazů. Samozřejmě se jedná o bezplatnou službu. Stačí nás kontaktovat během provozních hodin. Mějte prosím na paměti, že z bezpečnostních důvodů obchodní příkazy nejdou zadávat pomocí e-mailu.

Doporučujeme také navštívit Centrum podpory, kde najdete dotazy na nejčastější dotazy.

Zavolejte nám

Zdarma z České republiky

Ze zahraničí

+420 234 262 500

Adresa provozovny

LYNX B.V., organizační složka
Za Hanspaulkou 879/8
160 00 Praha 6

V případě zájmu o schůzku u nás v kanceláři nás prosím vždy kontaktujte telefonicky nebo e-mailem pro upřesnění termínu. 

Adresa sídla

LYNX B.V., organizační složka
Václavské náměstí 776/10
110 00 Praha 1

IČO: 02451778


Kudy k nám