Úspěch je otázkou technologií:

Obchodní platformy LYNX

Obchodní platforma LYNX Trading (Trader Workstation) je již více než 40 let využívána market makery, hedge fondy, správci kapitálu a dalšími profesionálními investory. Objevte, jak Vám může platforma usnadnit trading.

lynx-obchodni-platformy

Platforma zajišťuje přímý přístup na více než 100 trhů ve 30 zemích po celém světě. Můžete využívat více než 60 různých inteligentních pokynů.

Od základních pokynů jako jsou limitní, stop limitní či ohraničený až k pokročilým pokynům jako posuvný stop-loss , algo příkaz nebo iceberg příkaz.

Pokročilejší obchodní platforma

S LYNX získáváte přístup k více než 60 inteligentním příkazům, API k dalším platformám, unikátní SMART routing a můžete využít profesionálních nástrojů.

LYNX Algo

Chcete zadat velký příkaz? LYNX algoritmy pro zadávání pokynů jsou pro Vás řešením. Nastavte si pokročilé parametry zadávaného pokynu, aby byla kvalita Vašeho vyplnění minimálně ovlivněna velikostí pokynu.

Iceberg příkaz

Pro efektivnější vyplnění velkých příkazů můžete využít také Iceberg příkaz. Efektivně tak můžete velkou objednávku rozdělit do několika menších v knize objednávek burzy, ale stále platit pouze jeden poplatek za celý pokyn.

Skrytý příkaz

Umožňuje skrýt celý pokyn v knize objednávek burzy až do momentu jeho vyplnění. Díky této snadné metodě si na trhu zachováte anonymitu.

API přípojení

Využitím našeho API můžete napojit na platformu LYNX Trading externí software (NinjaTrader, Multicharts atd.). Díky API máte možnost vytvořit si vlastní automaticky obchodovatelnou strategii v programovacím jazyce dle Vaší preference.

SMART routing

Díky SMART routingu jsou Vaše pokyny vždy vyplněny na nejlepší možné ceně. Díky unikátnímu přístupu na 100+ světových burz můžete snížit své náklady na každý pokyn a zrychlit jejich exekuci.

Profesionální nástroje

BookTrader umožňuje obchodování přímo z objednávkové knihy, ChartTrader obchodování přímo z grafu, OptionTrader zobrazuje opční řetězce včetně řeckých písmen v jednom okně, ComboTrader pro Vás vytvoří jakoukoliv kombinaci instrumentů do jednoho pokynu a mnoho dalších užitečných nástrojů.

Analýza trhů u LYNX

Využijte rozmanitých možností analýzy trhů a exekuce pokynů na našich platformách. Chcete sledovat oblíbené cenové úrovně přímo v grafu? Nebo si nastavit inteligentní tlačítka, které výrazně zrychlí Váš trading? Obchodní platformy LYNX Vám zefektivní trading.

Unikátní výhody pro Váš trading:

  • 80+ technických indikátorů
  • Nastavení vlastních úrovní supportu a rezistence
  • Automatické přidávání Fibonacciho úrovní
  • Snadno nastavitelné inteligentní tlačítka
  • Obchodování jedním klikem a z grafu

LYNX Pro

Komplexní nabídka s nejnižšími náklady pro Váš trading

Chcete se dozvědět více?

povinná položka
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.