O LYNX Pro

Naše filosofie

LYNX filosofie: Vše pro Váš úspěch

S touto filosofií byl LYNX založen v roce 2006 v Amsterdamu. Do dnešního dne se LYNX rozrostl do devíti evropských zemí. Díky mnoha letům zkušeností z reálného tradingu a brokerského prostředí není náhodou, že se LYNX dynamicky rozrůstá a stává jedním z největších online brokerů v Evropě. Náš úspěch je založen na jediné věci – úspěchu a spokojenosti našich klientů.

Během více než desetileté historie se LYNX dočkal rostoucí pozornosti profesionálních a institucionálních klientů po celé Evropě. Vznik LYNX Pro tak byl logickým krokem. Díky výborné znalosti lokální i mezinárodní legislativy a dlouholetým zkušenostem jsme schopni poskytnout pokročilé řešení pro správce kapitálu po celé Evropě.

„Cílem LYNX je stát se nejkomplexnějším brokerem. To pro nás znamená nízké celkové náklady, nejširší nabídka trhů a instrumentů, nejpokročilejší platformy a nejvyšší standard zabezpečení účtu. Díky této kombinaci můžeme každému klientovi vytvořit unikátní na míru ušitou nabídku.“

Ondřej Likeš & Šimon Janů
LYNX Pro

Náš tým

Přímý kontakt

Tým LYNX má aktuálně více než 150 zaměstnanců po napříč svými evropskými kancelářemi. Od investičních specialistů až po pracovníky klientské podpory – všichni členové týmu mají dlouholeté zkušenosti a také reálnou zkušenost z investování a tradingu.

Jako profesionální klient získáte přímý kontakt na naše investiční specialisty, kteří se specializují na institucionální a profesionální klienty. Naši specialisté jsou dostupní každý den od 8h do 18h.

LYNX Pro

Komplexní nabídka s nejnižšími náklady pro Váš trading

Chcete se dozvědět více?

povinná položka
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Telefonická komunikace může být nahrávána z důvodů zkvalitňování našich služeb. Souhlasíte se zpracováním vašich údajů dle Prohlášení o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.