Novinky z burzy: Aktuální burzovní informace a analýzy

Každý týden investiční informace od profesionálů ve formě newsletterů. Získejte novinky ze světa burz. Přehledy o událostech nejen z akciových trhů vám zašleme přímo do vaší schránky. Přečtěte si ekonomická data společně s tím, jak si vedou jednotlivé akcie nebo indexy. Přihlaste se k bezplatnému odběru níže.  

S týdenními LYNX newslettery dostanete nejnovější analýzy akcií, zprávy o indexech, komoditách a měnách. Přinášíme také aktuální novinky o akciích populárních amerických i evropských společností. Získejte analýzy a novinky ze světových akciových trhů. Díky našim newsletterům jste vždy v obraze.

Více než 50 000 čtenářů čte zprávy LYNX

Naše burzovní zpravodajství sleduje již více než 50 000 investorů a traderů z celé České republiky. Jako mezinárodní online broker sledujeme aktuální vývoj na akciových trzích po celém světě.

Analýzy a zprávy pro vás sepisují investiční specialisté a odborníci na akciové trhy. Očekávejte informace a profesionální analýzy ze světa burz doplněné komentáři. 

Ikona newsletteru Týdenní přehled a Breakout Trader

Newslettery

Breakout trader
Aktuální tipy na světové akcie a ETF

Newsletter se skládá z analýz dvou amerických akcií, jedné německé akcie, jedné evropské akcie a vybraného ETF. Investiční analýzy jasně stanovují úrovně vstupu a výstupu z obchodu.

 • Analýza akcií a ETF

 • Aktuální tipy na obchody

 • Úrovně vstupu a výstupu

 • Zhodnocení otevřených pozic

Newsletter Breakout trader je sestavován Achimem Mautzem, který působí od roku 1999 jako asset manager a profesionální investor od roku 2000. Zároveň působí jako předseda investičního klubu RatgeberGeld, akciový analytik v německém LYNX a editor různých investičních newsletterů.

Odborník na finanční trhy a pracovník LYNX připravující newsletter Breakout Trader
Přihlaste se k odběru Breakout trader
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

LYNX Týdenní přehled
Nejdůležitější zprávy z burz a ekonomik

Každou neděli obdržíte souhrn týdenních událostí z burz s ekonomickým výhledem na nadcházející týden. Získejte přehled o dění ve světě a na trzích. S LYNX Týdenním přehledem vám nic důležitého neunikne. 

 • Buzovní událostí týdne

 • Nejnovější články LYNX

 • Makrokalendář na další týden

 • Přehled webinářů

Týdenní burzovní zpravodajství navíc obsahuje nejnovější články LYNX a přehled blížících se webinářů, takže vám již neunikne žádný webinář, který vás zajímá. Všechny webináře LYNX jsou bezplatné a pokrývají širokou škálu témat ze světa burz včetně profesionálního obchodování. Ať už jste v obchodování začátečník, nebo obchodujete delší dobu – webináře jsou určeny pro vás.

Přihlaste se k odběru newsletteru LYNX Týdenní přehled a začínejte týden na burze s nejdůležitějšími informacemi. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.

Fotografie investičního specialisty LYNX Ondřeje Likeše
Přihlaste se k odběru LYNX Týdenního přehledu
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

96 % našich čtenářů by doporučilo LYNX burzovní zpravodajství ostatním.

Co říkají čtenáři
Quote mark

Získejte aktuální zprávy ze světa burz díky LYNX newsletterům

Nenechte si ujít důležité zprávy nejen z akciového trhu. Jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu do požadovaného pole a přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Po přihlášení od nás obdržíte potvrzovací e-mail na vámi zadanou adresu. V tomto e-mailu naleznete potvrzovací odkaz. Pokud si přejete od nás pravidelně dostávat newslettery, klikněte na něj prosím.

Pokud se rozhodnete k odběru více newsletterů najednou, obdržíte od nás potvrzovacích e-mailů více. V takovém případě je nutné potvrdit odběr jednotlivých newsletterů zvlášť. Otevřete tedy prosím všechny obdržené e-maily a proveďte potvrzení kliknutím na příslušný odkaz.

Co mohu udělat, pokud neobdržím potvrzovací e-mail?

U některých e-mailových adres může docházet k prodlevám při doručování zpráv. V tomto případě buďte prosím trpěliví. Pro jistotu doporučujeme přidat naši e-mailovou adresu vzdelavani@lynxbroker.cz k ověřeným odesílatelům ve vaší schránce. Pokud byste i tak náš e-mail neobdrželi, zkuste se prosím zaregistrovat znovu.

Nebude moje e-mailová adresa zneužita?

Vaše e-mailová adresa zůstane v bezpečí. Jsme renomovaný online broker a na našich stránkách nenabízíme reklamní prostor ani neposkytujeme e-mailové adresy třetím stranám. Vámi poskytnuté informace používáme výhradně k zasílání newsletterů a dalších nabídek od společnosti LYNX. Kdykoliv nás navíc můžete kontaktovat a vyžádat si, abychom přestali vámi poskytnuté informace používat. K tomuto účelu nás stačí kontaktovat na e-mail vzdelavani@lynxbroker.cz.

Jak mám postupovat, pokud už nechci odebírat zasílané newslettery?

Pokud již nestojíte o burzovní informace z našich newsletterů, můžete se kdykoliv odhlásit. V každém našem newsletteru, který obdržíte, se na konci nachází odkaz pro odhlášení odběru. Kliknutím na tento odkaz budete automaticky odebráni z příslušného seznamu adres, na které naše newslettery posíláme. Po kliknutí na příslušný odkaz se vám v internetovém prohlížeči otevře stránka, která potvrdí, že došlo k úspěšnému odhlášení.


Důvody, proč odebírat LYNX burzovní zpravodajství

Pokud se přihlásíte k odběru našich newsletterů, budete dostávat každý týden nejdůležitější informace z burzovního světa.

Naši investiční specialisté s mnohaletými zkušenostmi denně sledují a analyzují světové trhy a přináší vám ty nejdůležitější informace ze světa burz. S naším newsletterem tak ušetříte čas a dostanete informace od profesionálů. V našich analýzách se vám snažíme představit konkrétní obchodní myšlenky a nápady. Rozhodnutí, zda dané informace využijete pro své obchody, je nakonec jen na vás. Našim cílem je nabídnout vám co nejvíce informací a slibných příležitostí pro investování, protože si uvědomujeme, jak je každodenní sledování vývoje na trhu časově náročné.

 • Vždy ve vaší e-mailové schránce v konkrétní den

 • Technické a fundamentální analýzy

 • Novinky od investičních specialistů

 • Pozvánky na webináře LYNX

 • Nejnovější články z LYNX Investičního portálu

 • Konkrétní obchodní nápady

 • Zcela bez reklam

 • Poskytované informace jsou bezplatné a můžete se kdykoliv odhlásit


Přihlaste se k bezplatnému odběru novinek z burzovního světa

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.


Naši odborníci na akciové trhy

Odborník na finanční trhy a pracovník LYNX připravující newsletter Breakout Trader
Achim Mautz
Daytrader
Renomovaný burzovní komentátor Achim Mautz je profesionálním swingovým obchodníkem se zvláštním zaměřením na americké trhy. Je také členem představenstva burzovního klubu ratgebergeld.at a soudním znalcem pro oblast investičních služeb v Rakousku. Od roku 2013 pracuje jako odborník na akciové trhy pro online brokera LYNX a je oceňován mimo jiné pro své každodenní analýzy cenných papírů. Jeho trefné video analýzy pro LYNX jsou také široce uznávány. Pro LYNX také organizuje webináře a je moderátorem LYNX Live.
Fotografie investičního specialisty LYNX Asena Jovkova
Asen Jovkov
Investiční specialista
Od roku 2013 se aktivně věnuje kapitálovým trhům. Absolvoval magisterský obor Finance a finanční služby na Vysoké škole finanční a správní. Zaměřuje se především na makroekonomii a monetární politiku. Nejčastěji obchoduje Forex a akcie. Při svém obchodování se opírá zejména o fundamentální analýzu a správné načasování obchodních vstupů a výstupů hledá pomocí technické analýzy.
Fotografie investičního specialisty LYNX Ondřeje Likeše
Ondřej Likeš
Investiční specialista
Finančním trhům se věnuje od roku 2011, přes intradenní obchodování FX, MP strategie na měnových futures, komoditní spready a intradenní obchodování komodit se dostal až k dlouhodobým opčním strategiím, kde zakotvil a které v současnosti obchoduje na široké US akciové indexy a produkty navázané na VIX. Za nejdůležitější považuje dobrý money-management a konzistenci.

Máte nějaké návrhy nebo tipy na zlepšení?

Vždy rádi obdržíme zpětnou vazbu a komentáře k našim publikacím. Protože kromě poskytování zpráv o akciových trzích je naší prioritou i spokojenost našich zákazníků a čtenářů, zašlete nám prosím svůj názor na vzdelavani@lynxbroker.cz.