LYNX+

Webová obchodní platforma LYNX+ zajišťuje bezpečné obchodování ve všech běžných prohlížečích a poskytuje maximální flexibilitu při vašich obchodních aktivitách.

Stránky

Trh

Mějte přehled o svých oblíbených akciíchdenních pohybechzprávách a novinkách.

Obchodujte přímo ze seznamu Tops & Flops nebo si přečtěte naše nejnovější vzdělávací články a analýzy.

Pomocí vyhledávacího panelu vyhledejte instrument a uložte jej do watchlistu.

Portfolio

V sekci Portfolio naleznete komplexní přehled všech pozic na vašem účtu spolu s aktuálními finančními prostředky v jednotlivých měnách. Snadno a rychle můžete provádět měnové konverze pomocí několika jednoduchých kroků.

Pro klienty s maržovým účtem je tato stránka klíčovým místem pro kontrolu maržových požadavků.

Sledujte aktuální zůstatky na účtu a v sekci Přehled hotovostních pohybů získáte detailní informace o příchozích a odchozích pohybech.

Watchlisty

Uložte si své preferované akcie, ETFka a další instrumenty v sekci Indexy.


Přepínejte mezi watchlisty a využijte možnosti okamžitého nákupu či prodeje svých oblíbených instrumentů. Zobrazte si grafy instrumentů přímo z vašeho seznamu či si přidejte nové pomocí názvu společnosti, tickeru či ISINu.

Výkonnost

Jak se vyvíjejí vaše pozice? Jaký máte průměrný zisk nebo ztrátu? Která třída aktiv dosahuje nejlepších výsledků? Sekce Výkonnost poskytuje komplexní přehled o stavu vašeho účtu a zobrazuje klíčové statistiky.


Mezi nabízené statistiky patří celkový výnos, čistý zisk, čistá hodnota aktiv a maximální pokles. Máte možnost filtrovat podle třídy aktiv a vybrat různá časová období pro sledování výkonu účtu.

Nástroje

Často kladené dotazy

Všechny dostupné produkty vyhledáte jednoduše zadáním tickeru, ISINu nebo názvu společnosti do vyhledávacího pole. Více informací naleznete kliknutím na tlačítko níže.

Veškeré informace o stavu vašeho účtu a jeho hodnotách naleznete v sekci Portfolio. Pro více podrobností klikněte na níže uvedené tlačítko.

Přejděte na kartu Portfolio a v části Měnové pozice zvolte měnu, u které chcete provést konverzi. Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Kliknutím na tlačítko níže se dozvíte, jak si vytvořit vlastní seznamy sledovaných finančních instrumentů a upravit je podle svých preferencí.

Chcete-li vstoupit do Klientské zóny, stačí kliknout na ikonu profilu v pravém horním rohu. Pokud máte otevřený požadavek nebo nepřečtené zprávy, upozornění se zobrazí okamžitě po přihlášení. Další informace o této funkci naleznete zde:

Prostřednictvím příkazového lístku můžete vytvořit příkaz na nákup nebo prodej finančního instrumentu. Další informace naleznete zde:

Kliknutím na kterýkoli finanční instrument otevřete stránku s jeho přehledem, kde se také nachází možnost zobrazení grafu. Bližší informace naleznete zde:

Grafy LYNX+ jsou nabízeny ve spolupráci se společností TradingView, přední světovou platformou pro tvorbu grafů se širokou škálou nástrojů.

Mějte prosím na paměti, že přihlašování do obchodní platformy LYNX+ může být omezeno, pokud jste ve Správě účtu povolili omezení adresy IP. Toto omezení můžete upravit přihlášením do Správy účtu a deaktivováním nakonfigurovaného omezení IP adresy.

V pravém horním rohu domovské stránky Správy účtu klikněte na ikonu profilu (Welcome) a následně zvolte možnost Settings.

V části Security naleznete položku IP Restrictions, kde budete moci provést požadovanou úpravu.