Obchodní tipy

Nyní, když jste učinili první kroky ve světě obchodování, je čas ponořit se hlouběji a objevit několik neocenitelných obchodních tipů. Na této stránce vám vysvětlíme, jak provádět měnovou konverzi, rozšířit obchodní povolení a předplatit si tržní data v reálném čase.

Měnová konverze

Chcete-li nakoupit finanční instrument, který je denominován v jiné měně, než kterou držíte na účtu, může být nezbytné nejprve provést měnovou konverzi. LYNX+ umožňuje snadný převod měn, jak je zobrazeno níže. Podrobný návod ohledně měnové konverze v rámci LYNX+ naleznete zde.

Obchodní povolení

O rozšíření obchodního povolení můžete požádat ve Správě účtu. Po přihlášení do Správy účtu klikněte v pravém horním rohu na Settings. Následně zvolte Trading Permissions. Budete přesměrováni na stránku, kde si můžete zažádat o obchodní povolení pro různé druhy finančních instrumentů, například akcie, opce, futures nebo komplexní pákové produkty.

Podrobný návod na rozšíření obchodního povolení naleznete zde.

Předplatné tržních dat

Pro tradery jsou zásadní tržní data v reálném čase, která si lze předplatit ve Správě účtu. Po přihlášení do Správy účtu klikněte v pravém horním rohu na Settings. Následně zvolte Market Data Subscriptions. Po kliknutí na ozubené kolečko u záložky Current GFIS Subscriptions si lze vybrat jednotlivé datové balíčky.

Podrobný návod pro aktivaci předplatného tržní dat v reálném čase naleznete zde.


Vrátit se zpět:
Vítejte v LYNX


Než přejdeme k dalšímu kroku, je vždy užitečné zopakovat si základy. Návrat k úvodním krokům může posílit vaše znalosti a pomoci vám lépe porozumět pokročilejším tématům. Vraťte se k základům a ujistěte se, že jste si je plně osvojili, než se pustíte do další edukace.

Pokračovat:
Podpora LYNX


Na vaší obchodní cestě je důležité vědět, že naše klientská podpora LYNX je tu pro vás. Prozkoumejte Centrum podpory, vzdálenou pomoc a Klientskou zónu v LYNX+. Jsme tu pro vás od našeho Centra podpory až po přímý kontakt.