Správa účtu

Správa účtu zahrnuje administrativní aspekty vašeho účtu, umožňující vám snadno nastavit oznámení o vkladu, žádosti o výběr, převody pozic, změny hesla nebo e-mailu a mnoho dalšího.

Přihlášení

Správa účtu

Správa účtu poskytuje širokou škálu nástrojů a funkcí, které vám umožňují efektivně nastavit váš obchodní účet:

Často kladené dotazy

Klientská zóna je organizační nástroj v rámci obchodní platformy LYNX+, prostřednictvím kterého probíhá bezpečná komunikace mezi společností LYNX a jejími klienty v souvislosti s aktualizacemi a informacemi.

Naopak Správa účtu nabízí rozsáhlou paletu nástrojů a funkcí pro efektivní nastavení vašeho obchodního účtu. Zde můžete měnit e-mailovou adresu a heslo, rozšířit obchodní povolení o další produkty, předplatit si tržní data a nastavovat oznámení o převodech finančních instrumentů či finančních prostředků.

Správa účtu představuje klíčový prvek pro naše klienty, neboť poskytuje centralizovanou platformu pro správu plateb, převodů a přístup k výpisům. Zároveň umožňuje našim klientům snadnou aktualizaci osobních údajů a poskytuje komplexní řešení pro efektivní správu účtu a jeho přizpůsobení podle potřeb klienta.

Bohužel, obchodování přes Správu účtu není pro klienty dostupné. K tomuto účelu je nezbytné využívat ověřené obchodní platformy, například LYNX+.

Ano, je možné aktualizovat osobní údaje přímo ve Správě účtu, jako jsou kontaktní údaje, adresa, e-mail a další relevantní informace. Více informací o změně osobních údajů naleznete zde.