BookTrader: Obchodní nástroj pro rychlé a efektivní obchodování

Ikona BookTrader

BookTrader je obchodní nástroj na vytváření a odesílání obchodních příkazů přímo z objednávkové knihy.

Prostřednictvím online brokera LYNX získáte přístup k praktickému obchodnímu nástroji BookTrader. Ten je určen zejména pro aktivní obchodníky s cennými papíry, kteří chtějí rychle vytvářet a odesílat objednávky tak, aby nepropásli žádnou příležitost na trhu. Díky nástroji BookTrader můžete jedním kliknutím otevřít, upravit nebo uzavřít obchodní pozici. Vhodný je především pro obchodování futures. Obchodní nástroj BookTrader si navíc můžete upravit dle svých potřeb.

Funkce BookTrader:

  • Rychlý vstup do obchodní pozice
  • Komplexní funkce pro správu objednávek
  • Podrobný cenový řetězec s nákupními a prodejními cenami
  • Možnost zadávání příkazů za pomocí klávesnice
  • Bezplatně v obchodní platformě Trader Workstation (TWS)

Více o BookTrader

Snadné vytváření a odesílání obchodních příkazů

S BookTrader můžete vytvořit limit, stop a bracket příkazy jen jedním kliknutím. Stačí kliknout na tlačítko bid pro nákup a tlačítko ask pro prodej. V závislosti na tom, které tlačítko myši používáte, je pro požadovaný kurz vytvořen příkaz LMT nebo STP. Kromě toho můžete definovat klávesové zkratky, které můžete použít s mnoha dalšími typy příkazů. Používejte nástroj BookTrader pro rychlé a efektivní obchodování s cennými papíry a nepromeškejte žádnou obchodní příležitost.

BookTrader a obchodní příkazy

Přehledné obchodování na burze

BookTrader poskytuje obchodníkům mnoho informací na různých cenových hladinách. Vždy můžete vidět nejlepší nabídkovou cenu a nejlepší poptávkovou cenu. BookTrader také poskytuje informace o nejvyšší ceně, nejnižší ceně a poslední obchodované ceně. Histogram také navíc zobrazuje obchodované volume pro každou cenovou úroveň. Pro lepší orientaci je možné využít různého barevného rozlišení. BookTrader je obchodní nástroj, který pomůže i začínajícím obchodníkům efektivně využít naučené základy obchodování v praxi.

Obchodní nástroj BookTrader s hloubkou i cenami na straně nabídky i poptávky

Individuální nastavení nástroje BookTrader

BookTrader lze individuálně přizpůsobit vašim osobním potřebám. Sami se rozhodněte, které informace se mají zobrazovat a jakým způsobem. Přednastavte si tento obchodní nástroj tak, aby plně vyhovoval vašim potřebám a obchodní strategii. Nástroj BookTrader vám pomůže efektivně reagovat na obchodní příležitosti a být připraven na každou situaci na trhu.

Detail možného individuálního nastavení obchodního nástroje BookTrader

Další trading nástroje

Objevte trading nástroje