BookTrader: Obchodní nástroj pro rychlé a efektivní obchodování

Ikona BookTrader

BookTrader je obchodní nástroj na vytváření a odesílání obchodních příkazů přímo z objednávkové knihy.

Prostřednictvím online brokera LYNX získáte přístup k praktickému obchodnímu nástroji BookTrader. Ten je určen zejména pro aktivní obchodníky s cennými papíry, kteří chtějí rychle vytvářet a odesílat objednávky tak, aby nepropásli žádnou příležitost na trhu. Vhodný je především pro obchodování futures. Obchodní nástroj BookTrader si navíc můžete upravit dle svých potřeb.

Funkce BookTrader:

  • Rychlý vstup do obchodní pozice
  • Komplexní funkce pro správu objednávek
  • Podrobný cenový řetězec s nákupními a prodejními cenami
  • Možnost zadávání příkazů za pomocí klávesnice
  • Bezplatně v obchodní platformě Trader Workstation (TWS)

Více o BookTrader

Snadné vytváření a odesílání obchodních příkazů

S BookTrader můžete definovat klávesové zkratky a využít je pro obchodování s mnoha typy příkazů včetně vytvoření limit, stop nebo bracket příkazu. Používejte nástroj BookTrader pro rychlé a efektivní obchodování s cennými papíry a nepromeškejte žádnou obchodní příležitost.

BookTrader a obchodní příkazy

Přehledné obchodování na burze

BookTrader poskytuje obchodníkům mnoho informací na různých cenových hladinách. Vždy můžete vidět nejlepší nabídkovou cenu a nejlepší poptávkovou cenu. BookTrader také poskytuje informace o nejvyšší ceně, nejnižší ceně a poslední obchodované ceně. Histogram také navíc zobrazuje obchodované volume pro každou cenovou úroveň. Pro lepší orientaci je možné využít různého barevného rozlišení. BookTrader je obchodní nástroj, který pomůže i začínajícím obchodníkům efektivně využít naučené základy obchodování v praxi.

Obchodní nástroj BookTrader s hloubkou i cenami na straně nabídky i poptávky

Individuální nastavení nástroje BookTrader

BookTrader lze individuálně přizpůsobit vašim osobním potřebám. Sami se rozhodněte, které informace se mají zobrazovat a jakým způsobem. Přednastavte si tento obchodní nástroj tak, aby plně vyhovoval vašim potřebám a obchodní strategii. Nástroj BookTrader vám pomůže efektivně reagovat na obchodní příležitosti a být připraven na každou situaci na trhu.

Detail možného individuálního nastavení obchodního nástroje BookTrader

Další trading nástroje

Objevte trading nástroje