Obchodní aplikace

Pokud vlastníte iPhone nebo mobilní telefon s operačním systémem Android, můžete si stáhnout mobilní obchodní aplikaci LYNX Trading. I když zrovna nejste u počítače, můžete pohodlně sledovat vývoj svého portfolia a snadno zadávat obchodní příkazy.

Stáhnutí

  • Naskenujte QR kód pomocí fotoaparátu vašeho chytrého telefonu.
  • Nainstalujte si aplikaci LYNX Trading do svého telefonu a následně ji otevřete.

LYNX Key – dvoufaktorové ověřování

Dvoufaktorové ověřování prostřednictvím funkce LYNX Key je součástí mobilní aplikace LYNX Trading.


LYNX Key vám umožňuje rychlé a bezpečné přihlášení k platformám a do Správy účtu. Pro další informace klikněte na tlačítko níže:

Obchodování pomocí aplikace

Seznamte se s aplikací LYNX Trading a prozkoumejte všechny její funkce. Aplikace nabízí komplexní obchodní prostředí přímo ve vašem chytrém telefonu a tabletu – od zadávání obchodních příkazů až po měnovou konverzi a sledování portfolia. Pro podrobné návody k jednotlivým funkcím pokračujte níže:

Často kladené dotazy

Obchodní aplikaci LYNX Trading si můžete stáhnout pomocí QR kódů níže.
Aplikaci LYNX Trading můžete také vyhledat přímo v Google Play nebo App Store.

S aplikací LYNX Trading získáte přístup ke komplexní a osvědčené mobilní obchodní platformě. Bez ohledu na vaše zkušenosti jsou v aplikaci zabudovány nezbytné nástroje pro efektivní provádění každodenních aktivit. Zadávání příkazů, analýza akcií a různé obchodní nástroje nabízejí plnohodnotnou alternativu k počítačovým obchodním platformám.

Než začnete obchodovat s opcemi, ujistěte se, že již máte povolení pro obchodování s nimi:

  • Nejprve vyhledejte podkladové aktivum klepnutím na ikonu lupy v pravém horním rohu aplikace.
  • Do vyhledávacího pole zadejte název společnosti, ticker nebo ISIN kód.
  • Klepnutím na šipku dolu u požadovaného podkladového aktiva se vám zobrazí nabídka se všemi dostupnými třídami aktiv.
  • Klepněte na možnost Options a následně vyberte požadovaný opční kontrakt. Pro otevření příkazového lístku klepněte na tlačítko Order. Zobrazení se může pro operační systém Android a iOS mírně lišit. Nastavte parametry příkazu a odešlete jej na příslušný trh pomocí posuvníku.

Prostřednictvím aplikace LYNX Trading je možné obchodovat i provádět dvoufaktorovou verifikaci.

Pro vytvoření oznámení o vkladu a žádosti o výběr je zapotřebí využít Správu účtu. V aplikaci LYNX Trading můžete přímo přistoupit ke Správě účtu, aniž byste se museli znovu přihlašovat. Pro vytvoření žádosti o výběr však bude stále vyžadováno dodatečné ověření.


Přejděte do hlavního menu aplikace a klepněte na záložku Transfer & Pay. Pokud chcete vytvořit oznámení o vkladu, vyberte možnost Deposit Funds. Pro žádost o výběr klepněte na Withdrawal Funds.


Následně budete automaticky přesměrováni do Správy účtu.

Ano, podobně jako desktopovou platformu TWS lze i aplikaci LYNX Trading otestovat pomocí demo účtu.
Nejprve se ujistěte, že jste si ve Správě účtu již zažádali o aktivaci demo účtu. Pokud stále nemáte aktivní demo účet, můžete o něj požádat podle návodu zde.

Po získání přístupu na demo účet si otevřete aplikaci LYNX Trading a klepněte na tři vodorovné tečky. Následně zvolte Log in to Paper Trading a zadejte vaše přihlašovací údaje vytvořené speciálně pro tento typ účtu.