Podpora LYNX

Pro LYNX, renomovaného online brokera, jsou prvotřídní služby a podpora klíčové. Kdykoli nás kontaktujte nebo navštivte naše Centrum podpory a získejte návody a potřebné informace.

Centrum podpory

Centrum podpory je místem, kde naleznete odpovědi na mnoho vašich dotazů. Konkrétní články můžete vyhledávat pomocí vyhledávacího panelu nebo kliknutím na název článku, který vás zajímá. Tyto stránky byly vytvořeny speciálně pro vaše potřeby tak, aby vám pomohly najít rychlou odpověď na vaše dotazy. Pokud se vám náhodou nepodaří nalézt odpověď, neváhejte se obrátit na naši klientskou podporu.

Vzdálená pomoc

Vedle Centra podpory poskytujeme také klientskou podporu prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu.

Pokud nás kontaktujete s konkrétními dotazy týkajících se vašeho účtu, může být užitečné mít nainstalovaný program TeamViewer. Díky programu TeamViewer a vašemu předchozímu souhlasu můžeme vidět na vaši obrazovku a přesně pochopit, o čem mluvíte. Po instalaci programu TeamViewer se zobrazí vaše osobní ID a heslo, které nám můžete sdělit.

poznámka
Teamviewer na mac os

Při instalaci programu TeamViewer do operačního systému Apple/Mac je zapotřebí udělit určitá oprávnění, aby si mohl náš investiční specialista zobrazit Vaši obrazovku. Jak můžete tato oprávnění udělit, naleznete zde.

Klientská zóna

Většina sdělení týkajících se vašeho účtu vedeného prostřednictvím LYNX jsou k dispozici v Klientské zóně. Jedná se o administrativní část vašeho účtu, kde najdete sdělení společnosti LYNX a dokumenty. Klientskou zónu naleznete přímo v platformě LYNX+ kliknutím na ikonu panáčka v pravém horním rohu.

Může se stát, že pro umožnění obchodování s některými finančními instrumenty bude nejprve zapotřebí splnit vědomostní test. Tyto testy vám budou rovněž zpřístupněny v Klientské zóně.


Vrátit se zpět: Obchodní tipy

Nyní, když jste prozkoumali nabídku služeb a podpory, která je vám k dispozici, můžete se vrátit k obchodním tipům. Zde budete moci nadále zdokonalovat své obchodní dovednosti a znalosti, které vám pomohou efektivněji působit na trzích.