Obchodní aplikace pro iPhone

S mobilní obchodní aplikací pro iPhone můžete obchodovat kdykoliv a kdekoliv. Mějte neustálý přehled o svém portfoliu a nenechte si uniknout žádnou investiční příležitost.

Bezplatná obchodní aplikace pro iPhone vám umožňuje přístup k aktuálním cenám akcií a dalších instrumentů. Můžete si zobrazovat cenové grafy a filtrovat akcie a jiné instrumenty dle požadovaných kritérií. Přehledná aplikace nabízí mnoho funkcí a také kvalitní zabezpečovací prvky jako FaceID a TouchID. Mějte své investice v bezpečí a pod kontrolou.

Mobilní aplikace pro iPhone vám přináší nejen aktuální ceny a grafy, ale také možnost zobrazení hodnocení analytiků. S obchodní aplikací budete mít neustále přehled o svém portfoliu.

Spokojený investor a klient LYNX kontrolující své investiční portfolio na mobilním telefonu

Proč využívat mobilní obchodní aplikaci pro iPhone?

  • Obchodování na burze přes váš iPhone

  • Zadávání a úprava obchodních příkazů

  • Přehled o účtu v reálném čase

  • Detailní přehled zisků, ztrát a požadavků na marže

  • Možnost sdílet nastavení platformy Trader Workstation na různých zařízení

  • Bezpečný read-only mód pro rychlý náhled a kontrolu portfolia


Funkce obchodní aplikace

Funkce mobilní aplikace pro iPhone na obchodování na burze

Mobilní telefon s aplikací LYNX Trading a zadaným limitním obchodním příkazem

Snadné zadávání obchodních příkazů z iPhonu

S obchodní aplikací pro iPhone máte k dispozici všechny důležité funkce, které znáte z obchodní platformy určené pro počítače. Základem je rychlé a snadné zadávání příkazů na nákup či prodej všech instrumentů, které jsou obchodovatelné prostřednictvím LYNX. Navíc máte na výběr z široké nabídky obchodních příkazů jako market, limit, bracket order nebo trailing stop. Zadávat stop-loss nebo profit target je tedy velmi snadné.

iPhone s aplikací LYNX Trading s cenovým grafem a indikátory pro analýzu akcií

Analýza grafů

Díky obchodní aplikaci můžete pohodlně analyzovat cenové grafy na svém mobilním zařízení. K dispozici je mnoho různých typů grafů jako svíčkový, sloupcový nebo čárový graf. Lze také nastavavit různé časové rámce (timeframe) a zobrazit volume. Jistě využijete i velké množství indikátorů, které vám ulehčí technickou analýzu.

Mobilní telefon s inteligentními upozorněními aplikace LYNX Trading

Možnost nastavení inteligentních upozornění

Trhy jsou velmi dynamické a plné obchodních příležitostí. Neustálé sledování trhů a jednotlivých akcií je tak časově velmi náročné. Díky obchodní aplikaci si však můžete nastavit inteligentní upozornění (alerty). V případě, že se na trhu objeví obchodní příležitost, která vyhovuje vaší strategii, obdržíte notifikaci. Díky alertům tak budete schopni efektivně využít obchodních příležitostí, aniž byste museli trávit celý den před monitorem pozorováním grafů.

Mobilní telefon s obchodním demoúčtem v aplikaci LYNX Trading

Demo účet zdarma

Obchodní aplikaci si můžete zdarma stáhnout v App Store, přestože ještě nemáte ani otevřený investiční účet prostřednictvím LYNX. Demo účet na mobilní aplikaci pro obchodování na burze přitom obsahuje všechny funkce, se kterými se setkáte i při obchodování na reálném účtu. Demo účet přes obchodní aplikaci je samozřejmě dostupný i klientům LYNX, kteří již otevřený obchodní účet mají.

Mobilní telefon s aplikací LYNX Trading a zabezpečenou šifrovací SSL technologií

Zabezpečený přístup do aplikace

Bezpečnost vašeho účtu je naší nejvyšší prioritou. Pro přihlášení do aplikace je k dispozici zabezpečené SSL šifrování. Aplikace také využívá dvoufaktorového ověření při přihlášení za pomoci FaceID a TouchID. Pro rychlou a bezpečnou kontrolu vašeho portfolia pak můžete využít zrychleného přihlášení do read-only módu.


Stažení obchodní aplikace

Stáhněte si obchodní aplikaci pro iPhone z App Store

Pro instalaci obchodní aplikace pro iPhone stačí kliknout na následující odkaz, který vás přesměruje do App Store. Stáhněte si aplikaci a začněte obchodovat na burze prostřednictvím vašeho iPhone.

Stáhnout aplikaci

Smartphone s aplikací LYNX Trading a cenovým grafem akcie Alphabet

Spokojený investor a klient LYNX který obchoduje na burze za použití smartphonu

Obchodování s mobilní obchodní aplikací

Mnoho traderů a investorů při svých cestách využívá možnosti obchodování přes mobilní telefon. Díky mobilní obchodní aplikaci lze obchodovat akcie, futures, opce a další instrumenty téměř odkudkoliv. Ať už jste v kavárně nebo cestujete vlakem. Neustále proto rozšiřujeme naše služby a možnosti mobilního obchodování. Zjistěte více o možnostech obchodní aplikace pro mobilní zařízení a výhodách, které obchodníkům na burze přináší.

Aplikace pro mobilní obchodování