Vzdělávání a inspirace:
Základ úspěšného obchodování na burze

Ikona LYNX vzdělávání a inspirace s newslettery Breakout Trader a Týdenní přehled

Váš úspěch na finančních trzích je pro LYNX nejvyšší prioritou. Naším cílem je vám cestu k ziskovému tradingu usnadnit. LYNX Investiční portál obsahuje mnoho tipů a rad pro začátečníky i zkušené obchodníky. Načerpejte inspiraci a znalosti. Staňte se úspěšnými investory.

Díky LYNX máte přístup ke vzdělávacím webinářům, článkům a newsletterům od zkušených investičních odborníků.

Nechte se inspirovat tipy na úspěšné obchodní strategie a investiční příležitosti. Naučíme vás také, jak například efektivně využívat obchodních platforem pro váš trading.


Investiční portál

Investiční portál LYNX

Vše, co potřebujete k rozvoji vašich znalostí o finančních trzích. Praktické rady a tipy pro obchodování na burze.

LYNX Investiční portál obsahuje ndůležité informace, které jsou třeba k ziskovému tradingu. Naleznete zde mnoho přínosných článků, které pokrývají nejrůznějšími aspekty obchodování na burze. Od tipů na nejlepší akcie z různých sektorů až po různé obchodní přístupy a investiční strategie. Jistě oceníte i LYNX Webináře, kde se o své zkušenosti dělí známí tradeři a investoři. Pokud jste nějaký webinář promeškali, nic se neděje, vše naleznete v archivu webinářů. K užitečnému obsahu se tak můžete kdykoliv vracet.


Ikona vzdělávacích newsletterů Breakout Trader a Týdenní přehled LYNX

LYNX Newslettery

Zajímá vás, co se děje na burze? Rádi byste se inspirovali analýzami akcií a ETF? Právě pro vás jsou určeny pravidelné bezplatné LYNX Newslettery. Díky nim budete mít přehled o všech důležitých událostech na finančních trzích. Inspirujte se rozborem aktuálních obchodních příležitostí na akciovém trhu.

Newslettery

Ikona LYNX Webináře

LYNX Webináře

Rozšiřte své znalosti o investování a tradingu z pohodlí vašeho domova. Webináři vás budou provázet zkušení investoři a tradeři, kteří se zaměří jak na teoretickou část, tak i praktickou. Ukáží vám, jak doporučené strategie realizovat v platformách Trader Workstation a LYNX+.

Zjistěte, jak úspěšně obchodovat akcie, opce a jiné finanční instrumenty. Nechte si inspirovat reálnými zkušenostmi odborníků z burzovního světa. Webináře vám pomohou získat znalosti a dovednosti potřebné k dlouhodobě ziskovému obchodování.

Každý webinář je po odvysílání uložen do archivu webinářů. Záznamy naleznete také na našem Youtube kanálu.

Kromě možnosti inspirace a načerpání novým investičních znalostí, můžete také lektorům položit také otázky prostřednictvím chatu. Zajímá vás něco k tématu webináře nebo máte otázku na přístup lektora k obchodování daného produktu? Neváhejte se zeptat!

Webináře