Změna telefonního čísla

Pro změnu telefonního čísla je zapotřebí jej aktualizovat v sekci Communication, která se nachází ve Správě účtu. Chcete-li tuto změnu provést, postupujte podle níže uvedených kroků.

UPOZORNĚNÍ
UPOZORNĚNÍ:

Při změně telefonního čísla je nutné použít mobilní aplikaci LYNX Trading jako dvoufaktorovou metodu ověřování.

Přihlášení

V pravém horním rohu klikněte na záložku Welcome a z rozbalovací nabídky zvolte Settings.

Zvolení možnosti pro změnu telefonního čísla

Po přechodu na stránku Settings klikněte v části Communication na položku Mobile Number.


Následně se vám zobrazí stránka, kde naleznete vaše předchozí telefonní číslo. Chcete-li toto telefonní číslo změnit, jednoduše klikněte na ikonu tužky.

Zadání země a telefonního čísla

V poli Phone Country vyberte zemi, ve které je vaše telefonní číslo zaregistrováno.


V následujícím poli s názvem Phone Number zadejte vaše aktuální telefonní číslo (i s mezinárodní předvolbou daného státu). Po kliknutí na tlačítko Continue vám bude na toto telefonní číslo zaslán potvrzovací kód, který je zapotřebí opsat do příslušného pole.


Následně vaši žádost o změnu telefonního čísla potvrďte kliknutím na tlačítko Continue.

Potvrzení nového telefonního čísla

Nyní se vám na stránce Configure & Confirm Mobile Numbers ve Správě účtu zobrazí vaše nové telefonní číslo. Kliknutím na tlačítko Continue potvrdíte danou změnu.

Často kladené dotazy

Změna telefonního čísla neohrozí zabezpečení vašeho účtu. Pokud jste však používali vaše staré telefonní číslo jako dvoufaktorovou metodu ověřování bude zapotřebí si aktivovat toto dodatečné ověření v mobilní aplikaci LYNX Trading. Návod naleznete zde.

V případě, že již nemáte přístup ke svému starému telefonnímu číslu a používali jste ho pro dvoufaktorové ověřování, je zapotřebí se obrátit na naši klientskou podporu.

Po ověření vaší totožnosti vám budeme moci poskytnout dočasný token, pomocí kterého bude zapotřebí si aktivovat dvoufaktorové ověřování v mobilní aplikaci LYNX Trading.

Pokud máte nový chytrý telefon a chcete přenést LYNX Key, postupujte podle následujících pokynů:

  1. Nainstalujte si do nového chytrého telefonu aplikaci LYNX Trading (Apple App Store nebo Google Play Store).
  2. Otevřete aplikaci LYNX Trading a klepněte na I Have an Account.
  3. Klepněte na Register Two-Factor a pokračujte klepnutím na tlačítko Continue.
  4. Zadejte přihlašovací údaje a potvrďte klepnutím na Continue.
  5. Obdržíte SMS zprávu s aktivačním kódem. Zadejte tento kód do příslušného pole v mobilní aplikaci a potvrďte ho klepnutím na tlačítko Activate.

LYNX Key je nyní aktivován ve vašem novém zařízení.

Poznámka: Pokud se vám nepodaří aktivovat LYNX Key na novém chytrém telefonu podle výše uvedených pokynů, kontaktujte naši klientskou podporu.

Je možné, že váš mobilní operátor blokuje zasílání těchto zpráv na vaše mobilní číslo – může je např. považovat za spam. V takovém případě doporučujeme využívat k dvoufaktorovému ověřování mobilní aplikaci LYNX Trading. Návod, jak postupovat při aktivaci tohoto bezpečnostního prvku, naleznete zde.