Platformy

Obchodní platforma je pro vás jako investora nejdůležitějším nástrojem, protože je propojujícím prvkem mezi vámi a kapitálovým trhem. Každý investor má svůj jedinečný obchodní styl s vlastními preferencemi a požadavky ohledně obchodní platformy. Proto vám poskytujeme širokou škálu řešení odpovídající každé individuální situaci.

LYNX+

Denně usilujeme o usnadnění vaší investiční cesty, abyste mohli dosáhnout maximálního potenciálu svého portfolia. S hrdostí představujeme LYNX+, inovovanou verzi naší původní platformy LYNX Basic.

Trader Workstation

V obchodní platformě TWS najdete mnoho zajímavých nástrojů, jako jsou grafy s technickými indikátory, Obchodník s opcemi, Navigátor rizika a mnoho dalších.

Aplikace LYNX Trading

Pro majitele iPhonu nebo mobilních telefonů s operačním systémem Android je k dispozici aplikace LYNX Trading. I když nejste u počítače, můžete snadno sledovat aktuální vývoj na trhu a zadávat obchodní příkazy.

TeamViewer

Pomocí tohoto softwaru se naše klientská podpora může po schválení připojit k vašemu zařízení a poskytnout vám podporu přímo na obrazovce.

Často kladené dotazy

TWS je k dispozici ke stažení pro Mac, Linux a Windows. Odkazy ke stažení najdete zde.

Aplikace LYNX+ je optimalizována pro použití v prohlížeči mobilního telefonu. Můžete přejít na LYNX+ jako obvykle a přihlásit se pomocí svých přihlašovacích údajů. To může být uživatelsky přívětivější alternativa ke komplexní obchodní aplikaci LYNX Trading.

Váš účet, příkazy a portfolio jsou synchronizovány, ať už používáte LYNX+ na počítači nebo mobilním zařízení, TWS nebo aplikaci LYNX Trading. Na všech platformách můžete obchodovat, upravovat příkazy nebo sledovat své portfolio.