Demo účet

Jako klient LYNX máte možnost si otevřít nejen reálný účet, ale také demo účet. Na demo účtu si můžete snadno vyzkoušet funkce platformy TWS a testovat své obchodní strategie pomocí virtuálního kapitálu.

Přihlášení

V pravém horním rohu klikněte na záložku Welcome a z rozbalovací nabídky zvolte Settings.

Aktivace demo účtu

V části Account Confirmation klikněte na položku Paper Trading Account.


Na další stránce vyplňte nové uživatelské jméno a heslo a následně potvrďte kliknutím na tlačítko Continue. K aktivaci demo účtu dojde následující pracovní den.

Aktivace tržní dat na demo účtu (volitelné)

Přejděte na stránku Paper Trading Account (krok 1 a 2). Následně u položky “Share real-time market data subscriptions with paper trading account?“ zvolte Yes. Pro dokončení procesu klikněte na tlačítko Save.

Často kladené dotazy

Demo účet bohužel není dostupný pro obchodní platformu LYNX+. Můžete ho však využívat v desktopové platformě TWS a mobilní aplikaci LYNX Trading.

Bohužel, není možné si otevřít demo účet, pokud již nemáte aktivní reálný účet.

Přihlaste se do Správy účtu pomocí přihlašovacích údajů určených pro demo účet. V pravém horním rohu klikněte na záložku Welcome a z rozbalovací nabídky zvolte Account Settings. U položky Paper Trading Reset klikněte na ozubené kolečko nacházející se na pravé straně. Následně u položky Select Reset Amount zvolte částku, na kterou chcete nově nastavit demo účet a vaši volbu potvrďte kliknutím na tlačítko Continue.