ComboTrader: Ideální trading nástroj pro tvorbu kombinací

Ikona laptopu s obchodní platformou a nástrojem ComboTrader

S ComboTrader můžete snadno a rychle vytvářet kombinované příkazy s různými podkladovými instrumenty jako jsou akcie, opce nebo futures.

Pokud využíváte strategie zahrnující kombinace a chcete např. kombinovat několik opčních kontraktů, ComboTrader je pro vás ideální nástroj. Vyberte si z 18 známých kombinačních strategií nebo sestavte svůj kombinovaný příkaz individuálně. V obchodní platformě mohou být v jednom řádku zobrazeny i velmi složité strategie, u kterých se zobrazí jejich cena. Tuto kombinaci lze kdykoliv rozšířit a zobrazit jednotlivé komponenty.

Funkce ComboTrader:

  • Rychlé vytváření kombinací
  • Předdefinované strategie
  • Individuální nastavení jednotlivých kombinací
  • Snadné a přehledné porovnání různých kombinací
  • Tvorba kombinací s akciemi, opcemi a futures
  • Bezplatně v obchodní platformě Trader Workstation (TWS)

Více o ComboTrader

Vytvářejte příkazy s kombinacemi rychleji a snadněji

V ComboTrader najdete v záložce “Strategie” velké množství šablon pro známé kombinace pro futures a opce. Díky tomu je velmi snadné vytvořit tyto kombinace, protože nákupní a prodejní příkazy jsou předdefinovány pro jednotlivé nohy a další parametry kombinace jsou automaticky vyplněny v reakci na váš vstup. To umožňuje rychle a přesně sestavit oblíbené kombinace jako jsou Straddle, Strangle, Butterfly a mnoho dalších. Navíc zde můžete i jednoduše rolovat otevřené futures pozice před splatností.

Využijte šablony na kombinace jako Straddle, Strangle atd.

Nastavte jednotlivé kombinace

V záložce “Pair” nebo “Leg-by-Leg” můžete vytvořit libovolnou kombinaci. Ať už chcete nakupovat různé akcie, obchodovat s akciemi v kombinaci s opcemi nebo vytvářet individuální kombinace pro opce nebo futures. Pomocí ComboTrader vám obchodní platforma zobrazí vaši kombinaci v jednom řádku a vypočítá ceny nabídek a poptávek. Okamžitě uvidíte, jaká je cena vaší kombinace a můžete ji zobchodovat.

Nástroj ComboTrader a zadávání opční kombinace

Analyzujte a porovnávejte kombinace

Karta “Více” je ideální pro porovnání skupiny kombinací se stejným podkladovým aktivem. Pro vybranou strategii můžete použít možnosti filtru k omezení dostupných možností zobrazení různých kombinací, které odpovídají vašim kritériím vyhledávání. V seznamu dostupných kombinací můžete vybrat, které kombinace jsou pro vás atraktivní. U každé kombinace můžete vidět aktuální ceny a rozhodnout, jakou kombinaci chcete zobchodovat.

Obchodní nástroj ComboTrader pro zadávání kombinovaných obchodních příkazů

Další trading nástroje

Objevte trading nástroje