ChartTrader: Nástroj pro analýzu grafů a zrychlenou exekuci příkazů

Ikona svícového cenového grafu s obchodními příkazy pro nákup a prodej

ChartTrader odkrývá nepřeberné možnosti práce s grafy. Kombinuje velké množství funkcí v uživatelsky přívětivém prostředí.

S trading nástrojem ChartTrader získáváte silný nástroj pro analýzu grafů a exekuci příkazů. ChartTrader nabízí základní funkce z oblasti technická analýzy nebo zobrazení grafů pro období od jedné minuty až do několika let. Z pokročilých funcí umožňuje mimo jiné současné sledování několika grafů, přidávání programovatelných tlačítek či přímé obchodování z grafu.

Funkce ChartTrader:

  • Pokročilá technická analýza s možností kombinace desítek indikátorů
  • Zrychlená exekuce příkazů přes programovatelná tlačítka
  • Multi-Chart Window - více grafů v jednom okně
  • Vytváření alarmů na základě vlastních parametrů
  • Zobrazení aktuálních pozic ukazatelem v grafu
  • Bezplatně v obchodní platformě Trader Workstation (TWS)

Více o ChartTrader

Detailní nastavení parametrů grafu

Když otevřete graf, máte možnost nastavit jeho základní vlastnosti. Můžete například vybrat mezi typy grafů a nastavit časové období grafu. Lze přidat zobrazení informací o obchodovaném objemu, denních minimech a maximech nebo jednoduše nastavit barvy grafu. Možnosti nastavení v tomto flexibilním obchodním nástroji jsou téměř neomezené a každý obchodník může vytvářet grafy šité na míru svým potřebám.

Detailní nastavení cenového grafu v nástroji ChartTrader

Podrobná technická analýza

ChartTrader nabízí mnoho možností technické analýzy. Můžete si zakreslit trendové čáry v grafu nebo použít více než 120 ukazatelů pro detailní analýzu daného instrumentu. Také můžete snadno porovnat daný instrument s výkonností indexu. Pro vlastní potřeby si můžete psát komentáře do grafu a následně si je uložit. K dispozici je i možnost uložení šablon grafů, které mohou být využity pro analýzy dalších instrumentů.

Nastavení indikátorů v cenovém grafu v nástroji ChartTrader

Trading přímo z grafu

S ChartTrader můžete zadávat příkazy přímo z grafu. Dále využívat příkazy za pomoci klávesových zkratek, a reagovat tak ještě rychleji na konkrétní tržní situace. ChartTrader vám také nabídne přehled všech objednávek, zobrazí jejich exekuci a poskytne ucelený přehled o vašem aktuálním portfoliu. Díky ChartTrader zařadíte na vyšší rychlostní stupeň vašeho tradingu. 

Detail obchodního nástroje ChartTrader, díky kterému můžete zadávat obchodní příkazy přímo z grafu

Další trading nástroje

Objevte trading nástroje