Burzovní informace: Aktuálně ze světa burz

Při obchodování na burze cenných papírů je důležité mít přístup ke správným informacím o finančních trzích. Zde vám takové informace nabízíme.

Co se na burze cenných papírů stalo nového? Co důležitého se tento týden odehraje nebo odehrálo? S kterými produkty lze obchodovat a kde? Co znamenají všechny ty termíny, které se v souvislosti s burzou používají? Která společnost vyplácí nejvyšší dividendy? Odpověďi na všechny tyto otázky najdete v sekci Burzovní informace, která je doplněna o mnoho praktických informací, aktuálních zpráv a tipů. Využijte našich aktuálních informací ze světa finančních trhů k vašemu ziskovějšímu obchodování.


Slovník
Ikona investičního slovníku v barvách online brokera LYNX

LYNX slovník investičních pojmů

Vysvětlení všech nejdůležitějších termínů a pojmů ze světa financí od A do Z. 

S naším slovníkem se ve světě investic, obchodování a financí neztratíte.

Slovník burzovních pojmů

Události

Burzovní kalendář


Úrokové sazby

Základní úrokové sazby

Zde naleznete přehled úrokových sazeb nejvýznamnějších centrálních bank (Evropská centrální banka, FED, Bank of England, Bank of Japan a další).

Změny klíčových úrokových sazeb mají vždy dopad na akciový trh. Nejdůležitější je sledovat úrokovou sazbu, za kterou si úvěrové instituce mohou půjčovat od centrální banky peníze.

Základní úrokové sazby

Guru

Investiční guru

Seznamte se s nejúspěšnějšími investičními guru ze světa financí a jejich investičními metodami. 

Seznámíme vás s investory, jejichž strategie a postupy ovlivnily nepřeberné množství obchodníků po celém světě. Každý z vás jistě slyšel o Warrenu Buffetovi, ale víte také, jak si vybírá akcie do svého portfolia a na čem je jeho strategie založená?

Investiční guru