Obchodní aplikace pro iPad

Díky obchodní aplikaci pro iPad můžete obchodovat kdykoliv a kdekoliv. Udržujte si neustálý přehled o svém portfoliu a nenechte si uniknout žádnou investiční příležitost.

Mobilní trading je jeden z významných trendů naší doby. Obchodní aplikace pro iPad je speciálně upravena pro displeje tohoto zařízení s důrazem na maximální jednoduchost, funkčnost a pohodlnost obchodování.

Díky této bezplatné iPad aplikaci tak získáte snadný přístup ke svému investičnímu účtu a přehled o aktuálních cenách akcií, komodit, indexů a dalších finančních instrumentů. Můžete si zobrazovat cenové grafy včetně mnoha indikátorů, které vám ulehčí technickou analýzu. Aplikace vás překvapí rozsahem svých funkcí a uživatelskou přívětivostí.

Spokojená investorka s brýlemi hledící na vývoj svého investičního portfolia v platformě LYNX Trading

Proč využívat obchodní platformu pro iPad?

  • Obchodování na burze přes váš iPad

  • Snadné zadávání a úprava obchodních příkazů

  • Neustálý přehled o účtu v reálném čase

  • Detailní přehled zisků, ztrát a požadavků na marže

  • Možnost sdílet nastavení platformy Trader Workstation na různých zařízeních

  • Bezpečný read-only mód pro rychlý náhled a kontrolu portfolia


Funkce obchodní aplikace

Funkce mobilní aplikace pro obchodování na burze

iPad s obchodní platformou LYNX Trading a zadaným limitním příkazem v cenovém grafu akcie AAPL

Snadné zadávání obchodních příkazů z iPadu

Obchodní aplikace pro iPad nabízí veškeré funkce, které potřebujete k úspěšnému obchodování na burze. Obchodní příkazy na nákup a prodej akcií nebo jiných investičních instrumentů lze na iPadu zadat během několika vteřin. Navíc máte na výběr z široké nabídky obchodních příkazů jako market, limit, bracket order nebo trailing stop. Zadávat stop-loss nebo profit target je tedy velmi snadné. Vaše nastavení, zadané příkazy a watchlisty jsou navíc sdíleny mezi aplikacemi pro mobilní obchodování a instalovanou verzí obchodní platformy pro počítače.

Otevřená obchodní platforma LYNX Trading s cenovým grafem akcie Facebook na zařízení iPad

Analýza grafů

Díky obchodní aplikaci můžete pohodlně analyzovat cenové grafy přímo na svém iPadu. K dispozici je mnoho různých typů grafů jako svíčkový, sloupcový nebo čárový graf. Lze také nastavavit různé časové rámce (timeframe) a zobrazit volume. Jistě využijete i velké množství indikátorů, které vám ulehčí technickou analýzu cenových grafů.

iPad a upozornění na cenový pohyb akcie Apple v obchodní platformě LYNX Trading

Možnost nastavení inteligentních upozornění

Každý investor ví, že trhy jsou velmi dynamické. Abychom nepromeškali žádnou obchodní příležitost, je nutné mít neustálý přehled o dění na burze. To je samozřejmě časově velmi náročné. V aplikaci si můžete nastavit inteligentní upozornění (alerty). V případě, že se na trhu objeví obchodní příležitost, která vyhovuje vaší strategii, obdržíte notifikaci. Díky alertům tak budete schopni efektivně využít obchodních příležitostí, aniž byste museli trávit celý den před monitorem pozorováním grafů.

iPad s otevřenou obchodní platformou LYNX Trading s cenovým grafem akcie Walt Disney

Demo účet zdarma

Obchodní aplikaci pro iPad si můžete zdarma vyzkoušet, i když ještě nemáte otevřený investiční účet prostřednictvím LYNX. Vyzkoušejte si obchodování „nanečisto“ než budete investovat skutečné peníze. V aplikaci máte k dispozici všechny funkce jako na reálném účtu. Demo účet přes obchodní aplikaci je samozřejmě dostupný i klientům LYNX, kteří již otevřený obchodní účet mají.

Zabezpečené přihlášení do aplikace LYNX Trading pro bezpečné obchodování na burze

Zabezpečený přístup do aplikace

Na bezpečnost vašeho účtu a obchodování na něm klademe ty nejvyšší nároky. V iPad aplikaci využíváme nejpokročilejší technologie, abychom zajistili bezpečný přístup k vašemu účtu a nakládání s ním. Pro přihlášení je k dispozici SSL šifrování a lze využít i FaceID a TouchID. Pokud potřebujete jen rychle zkontrolovat portfolio či zadané příkazy, můžete využít zrychleného přihlášení do read-only módu.


Stažení obchodní aplikace

Stáhněte si obchodní aplikaci pro iPad z App Store

Pro instalaci obchodní aplikace pro iPad klikněte na následující odkaz, který vás přesměruje do App Store. Stáhněte si aplikaci a začněte obchodovat na burze prostřednictvím vašeho iPadu.

Stáhnout aplikaci v Apple App Store

iPad s otevřenou obchodní platformou LYNX Trading na detailu akcie Apple

Spokojený investor a klient LYNX který obchoduje na burze za použití smartphonu

Mobilní obchodování přes iPad

Mnoho traderů a investorů při svých cestách využívá možnosti obchodování přes iPad. Díky obchodní aplikaci lze obchodovat akcie, futures, opce a další instrumenty téměř odkudkoliv. Ať už jste v kavárně nebo cestujete vlakem. Neustále proto rozšiřujeme naše služby a možnosti mobilního obchodování. Zjistěte více o možnostech obchodní  aplikace pro iPad a výhodách, které obchodníkům na burze přináší.

Aplikace pro mobilní obchodování