Domů » Obchodní platformy

Objevte naše obchodní platformy

Ať už dáváte přednost jednoduchému a intuitivnímu rozhraní, pohodlnosti mobilního tradingu nebo komplexním možnostem pro obchodování na více obrazovkách, LYNX nabízí ten správný software pro vaše potřeby.

Obchodní platformy | Trading Software LYNX

Platforma LYNX+

Komfort spojený s výkonem

Akcie a ETF

Opce

Futures

Pro všechny investory

Obchodní platforma LYNX+ nabízí širokou paletu funkcí v rámci přehledného a intuitivního rozhraní. Můžete rychle a snadno zadávat obchodní příkazy, provádět analýzy nebo monitorovat své pozice. To vše v jakémkoli prohlížeči počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

Mobilní obchodní aplikace

Obchodování bez omezení

Akcie a ETF

Opce

Futures

Pro všechny investory

Mobilní obchodní aplikace vám nabízí volnost pro vaše obchodování. Analyzujte grafy, zadávejte a upravujte příkazy nebo monitorujte vaše portfolio a watchlisty, snadno ve vašem telefonu kdykoliv a kdekoliv.

Mobilní obchodní aplikace | Trading Software LYNX

Trader Workstation

Profesionální nástroje pro každého

Opce

Futures

Pro zkušené investory

Pokročilí investoři vyžadují co nejlepší nástroje pro jejich individuální potřeby. Oceňovaná platforma Trader Workstation (TWS) se plně přizpůsobí vašemu obchodnímu stylu. Díky široké nabídce pokročilých funkcí můžete obchodovat s možnostmi jako mají profesionálové na Wall Street. Prohlédněte si níže, které nástroje na vás čekají.

Set up s platformou TWS

Objevte některé z pokročilých trading nástrojů:

ChartTrader | Trading Software LYNX

ChartTrader

Přes 120 indikátorů, různé typy grafů, mnoho časových rámců i nástrojů pro zakreslování. Porovnávejte instrumenty a obchodujte přímo z grafu.

OptionTrader | Trading Software LYNX

OptionTrader

Kompletní přehled o opcích: Řecká písmena, implikovaná volatilita a open interest. Vše přehledně na jednom místě s možností rychlého zadávání příkazů.

MarketScanner | Trading Software LYNX

Market Scanner

Automatizujte hledání nových příležitostí nastavením jasných kritérií. A nechte nástroj Market Scanner, aby je snadno a rychle našel za vás.

ComboTrader | Trading Software LYNX

ComboTrader

Využijte již připravených opčních kombinací nebo si vytvořte své vlastní kombinace z různých tříd aktiv. A odešlete je na trh jedním příkazem.

BookTrader | Trading Software LYNX

BookTrader

Provádějte ultra rychlé obchody za využití informací z knihy objednávek a klávesových zkratek pro úsporu času.

Přehled fundamentů | Trading Software LYNX

Přehled fundamentů

Historická data, dividendy, výhledy firem, poměrové ukazatele a doporučení analytiků na jednom místě. Vše pro vaše informované rozhodnutí.

API rozhraní

Vytvořte si vlastní obchodní aplikaci

Automatizujte vaše obchodní strategie, získejte tržní data a monitorujte portfolio v reálném čase s rozhraním API. Naši zkušení developeři jsou připraveni vám pomoci začít.

LYNX API - Vytvořte si vlastní obchodní aplikace

Jste připraveni posunou své investování na vyšší úroveň?

Obchodujte skrze LYNX