Plug Power akcie

Zajímá vás aktuální cena akcie Plug Power? Poznejte výkonnost, fundamentální údaje a analýzy akcie. Aktuální dividendy, tržní kapitalizace a další informace pro investory. Zjistěte, jak se kurz vyvíjel v čase. Graf akcie vám nabídne údaje o ceně akcie za různá časová období.

Plug Power Inc.

ISIN: US72919P2020
Symbol: PLUG | Burza: ---

Aktualizováno:--- hodin

---

USD

---USD
---
Denní maximum
---
Denní minimum
---
Jak obchodovat akcie Nejlepší akcie

  • Den
  • Týden
  • Měs.
  • 6 M
  • YTD
  • 1 rok
  • 5 let
  • Max
Číst více

Předchozí analýza akcie Plug Power

Nálada na akciových trzích je v posledních týdnech celkem pozitivní. Do centra pozornosti se tak dostávají i méně populární sektory. Investoři se vodíkovým akciím dlouhodoběji spíše vyhýbali. Ceny těchto akcií totiž povětšinou klesaly. To se ale změnilo v polovině minulého týdne.

Akcie Plug Power dokázaly prorazit důležitou rezistenci směrem vzhůru. Průraz nad hranici 20 USD dokonce dočasně změnil trend do býčí fáze. Podobnou situaci jsme již viděli v březnu letošního roku. Nyní se teprve ukáže, jak dlouho si býci tento trend udrží. Prozatím je jasné jedno. Dokud se ceny udrží nad hranicí 20 USD, vypadá celková situace slibně.

Názor experta: Společnost Plug Power zveřejní své kvartální výsledky ve čtvrtek 9. srpna po uzavření burzy. Zde se však nedá mnoho odhadovat, protože u posledních tří čtvrtletních výsledků se očekávání analytiků pokaždé jasně minula účinkem. Zda Plug Power dokáže přesvědčit i tentokrát, se teprve uvidí. Investoři by měli, jak již bylo zmíněno, věnovat pozornost především supportu na úrovni 20 USD. Cenové maximum z dubna letošního roku je od aktuální ceny poměrně vzdálené. V případě růstu ceny akcie Plug Power je zde tedy velký prostor k býčímu pohybu.

Výhled: Býčí

Cenový graf Plug Power akcie
Cenový graf akcie PLUG. Zdroj: Trader Workstation (4. 8. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Článek vychází z analýzy:

MAUTZ, A. Plug Power: Wasserstoff-Aktien wieder auf dem Vormarsch. LYNX [online]. Vydáno 4. 8. 2022 [cit. 4. 8. 2022]. Článek naleznete zde.

Přes velmi dobrou výkonnost amerických indexů se akcie vodíku v USA v průběhu minulého týdne dokázaly zotavit jen v omezené míře. Akcie společnosti Ballard Power se vydaly mírně vzhůru, ale trend to nijak neovlivnilo. Akcie FuelCell dokonce v pátek vygenerovaly prodejní signál. Akcie Plug Power sice dokázaly mírně posílit, ale i zde týden zakončil spíše neutrálně. Cena akcie se momentálně stále nachází pod rezistencí, která se nachází v oblasti kolem 20 USD. Pokud cena vzroste nad tuto úroveň, býci by mohli převzít otěže. Pokud cena klesne pod 15 USD, o slovo by se mohli přihlásit medvědi.

Názor experta: Prozatím je těžké určit, kterým směrem se cena akcie Plug Power vydá. Zde budou mít pravděpodobně rozhodující vliv blížící se čtvrtletní výsledky. Ty se očekávají příští čtvrtek po uzavření trhu. Stejně jako dříve se neočekává žádný zisk, takže pozornost se zřejmě zaměří na tržby. Ty by měly činit 192 milionů USD a oproti předchozímu roku tak vzrůst o neuvěřitelných +54 %. Průraz nad hranici 20 USD může zažehnout býčí trend, zatímco uzavření pod 15 USD bude spíše medvědí signál. Následující dva týdny budou tedy pro cenu akcie Plug Power klíčové.

Výhled: NEUTRÁLNÍ

Akcie Plug Power: Cenový graf
Cenový graf akcie PLUG. Zdroj: Trader Workstation (25. 7. 2022)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Článek vychází z analýzy:

MAUTZ, A. Plug Power: Brennstoffzellen-Aktie kurz vor der einer brandheißen Woche? LYNX [online]. Vydáno 25. 7. 2022 [cit. 25. 7. 2022]. Článek naleznete zde.

Kupte akcie Plug Power

Zajímáte se o nákup akcií Plug Power? Zjistěte důležité aktuální informace, novinky a analýzy.

Pro úspěšné investování do akcií je také vhodné vybrat si kvalitního brokera. Obchodujte akcie Plug Power za nízké poplatky a za použití stabilní obchodní platformy. Online broker LYNX vám nabízí kvalitní podmínky pro trading akcií Plug Power. Zjistěte více o výhodách obchodování akcií prostřednictvím LYNX.

Online broker LYNX: Zjistěte více

Aktuální cena akcie Plug Power

Poslední obchodovaná cena
Změna v USD
Změna v %
Datum
Čas
Burza
Tržní kapitalizace (v mld. USD)
Počet emitovaných akcií (v milionech)
Otevírací cena
Zavírací cena předchozího dne
Denní minimum
Denní maximum
Roční minimum
Roční maximum
Minimum za 52 týdnů
Maximum za 52 týdnů

Plug Power akcie: Údaje o společnosti v USD

Dividendový výnos
Rentabilita tržeb
Tržby na akcii
Cashflow na akcii
Podíl investic ke kapitálu
Podíl práce ke kapitálu
Provozní kapitál (mil.)
Ukazatel krytí A
Ukazatel krytí B
Ukazatel krytí C
Návratnost investice
Poměr cen zisků
Poměr peněžních toků
Podíl vlastního kapitálu
Podíl dluhu na financování
Cizí zdroje / Vlastní kapitál
Krátkodobá likvidita
Zkouška úvěrové bonity
Běžná likvidita