MarketScanner: Nástroj na vyhledávání akcií a dalších produktů dle zvolených kritérií

Ukázka analýz nástroje Marketscanner v TWS

MarketScanner umožňuje obchodníkům a investorům vyhledávat akcie, opce, futures a další produkty dle vybraných kritérií. Mějte trhy pod kontrolou a vyhledávejte obchodní příležitosti s obchodním nástrojem MarketScanner.

MarketScanner je užitečný screening nástroj pro obchodníky, kteří vyhledávají příležitosti na trhu dle specifických kritérií. Vyfiltrujte si akcie, opce, futures, dluhopisy, indexy a mnoho dalších produktů, které odpovídají vašim požadavkům. Požadovaná kritéria můžete kombinovat a filtrovat si tak jen ty nejlepší výsledky. Vše lze také uložit jako šablonu, takže vaše kritéria můžete kdykoliv opětovně použít. Obchodní nástroj MarketScanner je k dispozici pro počítače i mobilní zařízení a tablety.

Funkce MarketScanner:

  • Rychle naleznete požadované cenné papíry
  • Velký výběr parametrů skenování
  • Filtrování dle individuálních požadavků
  • Vyhledávání dle fundamentálních ukazatelů
  • Vyhledávání opcí
  • Bezplatně v obchodní platformě Trader Workstation (TWS)

Více o MarketScanner

Snadné a rychlé vyhledávání dle vybraných kritérií a parametrů

MarketScanner vám za pomocí filtrů a parametrů bude zobrazovat jen ty výsledky a cenné papíry, které odpovídají vašim osobním preferencím. Akcie a jiné produkty můžete filtrovat například na základě cenového rozpětí, sektorů nebo obchodovaných objemů (volume). Můžete také volit z mnoha parametrů jako je například největší procentní nárůst nebo propad ceny, 13týdenní high nebo low, 52týdenní high nebo low a podobně. Parametry vycházejí z ceny, objemů obchodů, technických indikátorů i fundamentálních údajů. Například můžete snadno najít nejvíce obchodované akcie s tržní hodnotou přes 40 dolarů z technologického sektoru, který vzrostl nejméně o 5 % v minulém měsíci. MarketScanner vám rychle pomůže odhalit obchodní příležitosti, které odpovídají vaší strategii a kritériím.

Ukázka výběru správných cenných papírů v TWS za použití nástroje Marketscanner

Šablony pro rychlé a opakované použití přednastavených filtrů a parametrů

MarketScanner umožňuje jednoduše měnit vyhledávací kritéria jen několika kliknutími. Filtry a parametry lze kdykoliv jednoduše upravit. Vybraná kritéria lze navíc za pomocí šablon uložit a kdykoliv rychle a opakovaně použít. Pro analýzu trhů tak můžete mít připraveno hned několik šablon a využívat je dle aktuální potřeby. Využijte obchodní nástroj MarketScanner pro analýzu a výběr akcií, opcí, futures a dalších produtků.

Ukázka snadného uložení parametrů hledaní v Marketscanner

Trading přímo z nástroje MarketScanner

Po dokončení analýzy trhu a nalezení zajímavých cenných papírů pro ně můžete vytvořit objednávku přímo ze seznamu výsledků vyhledávání obchodního nástroje MarketScanner. Snadno a rychle můžete zadat velikost pozice a vybrat typ obchodního příkazu. Poté můžete nastavit velikost pozice a vybrat typ objednávky. Budete mít i jasný přehled o vykonaných transakcích a cenných papírech ve vašem portfoliu.

Ukázka obchodování prostřednictvím Marketscanneru v TWS

Další trading nástroje

Objevte trading nástroje