Vítejte v LYNX

Váš obchodní účet prostřednictvím LYNX je připraven na první obchod. Pojďme se tedy seznámit s naší obchodní platformou LYNX+.  

Platformy LYNX 

Komplexní obchodní platforma LYNX+ je přístupná přímo z prohlížeče. Snadno v ní vytvoříte příkazy nebo zanalyzujete své portfolio. LYNX+ byla vyvinuta speciálně pro investory, kteří hledají jednoduché a pohodlné rozhraní. Pokud Vás zajímají všechny její funkce a možnosti v rámci této platformy, určitě byste se měli podívat na tuto stránku.

Poznámka
Ostatní obchodní platformy:


LYNX nabízí také obchodní platformu s názvem Trader Workstation (TWS) od Interactive Brokers, která je určena především zkušeným investorům. Tato platforma umožňuje obchodovat s akciemi a komplexními nástroji (např. opce, futures, měny, ETFs, dluhopisy a CFD) – to vše z jednoho obchodního účtu na více než 150 trzích po celém světě. Přečtěte si více o TWS.

Zadání prvního příkazu

Nyní je Váš účet nafundován a můžete začít obchodovat. V platformě LYNX+ snadno vyhledáte své preferované akcie podle názvu společnosti, tickeru nebo ISINu, jak je zobrazeno níže.

Pokud byl Váš účet otevřen jako hotovostní, tak nebudete moci využívat měnový úvěr. Budete tedy moci obchodovat pouze s finančními instrumenty v měnách, které držíte na účtu. Plánujete-li obchodovat s finančním instrumentem, který je kotován v jiné měně, než kterou disponujete na účtu, bude nezbytné nejprve provést měnovou konverzi. Po kliknutí na následující odkazy naleznete návod, jak zadat příkaz a provést měnovou konverzi v platformě LYNX+.

poznámka
příkazy a měnové konverze v TWS:


Provádět měnové konverze je možné i v platformě Trader Workstation (TWS). Návod, jak provést měnovou konverzi v TWS, naleznete zde.

Dvoufaktorové ověření

Chcete-li svůj obchodní účet co nejlépe zabezpečit, můžete aktivovat dvoufaktorové ověření pomocí mobilní aplikace LYNX Trading, která je k dispozici jak pro iOS (verze 11 nebo vyšší), tak pro Android (5.1 nebo vyšší). Aplikace LYNX Trading má tedy dvě funkce: můžete přes ní jak obchodovat, tak i využívat jako dodatečné zabezpečení.

Chcete-li tak učinit, stáhněte si aplikaci naskenováním níže uvedeného QR kódu. Po instalaci klikněte na Services a následně zvolte Register Two-Factor. Návod na aktivaci dvoufaktorového ověření naleznete zde, nebo klikněte na tlačítko Podrobný návod.

Naskenujte níže uvedený QR kód pomocí telefonu.

Funkce aplikace LYNX Trading

S obchodní aplikací LYNX Trading máte vždy přehled o svém obchodním účtu. Můžete snadno sledovat vývoj svého portfolia, zadávat obchodní příkazy a být v obraze ohledně aktuální situace na finančních trzích. S širokou škálou funkcí vám LYNX Trading poskytuje vše, co potřebujete pro efektivní a pohodlné obchodování.


Další krok: Obchodní tipy


Nyní, když jste učinili první kroky ve světě obchodování, je čas ponořit se hlouběji a objevit několik neocenitelných obchodních tipů. Ve druhém kroku vaší cesty prozkoumáme klíčové aspekty, jako je měnová konverze, obchodní povolení a předplatné tržních dat v reálném čase, které vám pomohou obchodovat efektivněji a účinněji. Pokračujme v budování vašich obchodních znalostí a schopností.