LYNX Podcast: Chytré investování

Náš podcast o chytrém investování vám pomůže dlouhodobě akumulovat bohatství na základě správných investičních rozhodnutí.

V každé epizodě chytrého investování hovoříme se zajímavým hostem, který je ochoten se s námi podělit o své znalosti v oblasti investování. Každý host představuje své vlastní osobní investiční strategie – například investování do akcií, ETF a dalších cenných papírů. V podcastu jsou však diskutovány i mimoburzovní investiční příležitosti (například fondy, úrokové dluhopisy nebo firemní dluhopisy).

Podcast o investování a tradingu

Poznejte investory, tradery, manažery a stratégy fondů, kteří vám poskytnou cenné tipy na investování a zhodnocování peněz.

Využijte praktických rad a nápadů, jak můžete například chytře investovat svůj kapitál na akciovém trhu. Zjistěte, jak můžete dosáhnout vysoké návratnosti svých investic. Podcast vás také seznámí s osobním příběhem našich hostů, který je často zajímavý sám o sobě. V podcastu o chytrém investování je vždy o zábavu postaráno. Naším cílem je nabídnout vám aktuální investiční příležitosti a zároveň vás upozornit na veškerá možná rizika. Díky tomu se jako investor můžete posouvat dále a stát se tak dlouhodobě úspěšným obchodníkem.

Podcast LYNX
Témata o podcastech

Chytré investování: Aktuální epizody

BONUS: 7 rychlých otázek pro Daniela Gladiše (Vltava Fund)

Kterým FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google) akciím věříte a kterým naopak ne? Jak se díváte na valuaci posledních IPO, jako Uber nebo Beyond Meat? Nebo s čím nesouhlasíte s Warrenem Buffettem? Tyto a další otázky jsme položili zakladateli a řediteli jednoho z nejznámějších hedgových fondů Vltava Fund ve střední Evropě Danieli Gladišovi. Odpovědi vás možná překvapí.

Celý díl podcastu s Danielem Gladišem naleznete na tomto odkaze. S Danielem jsme se bavili o blížící se recesi, shortování Tesly a populárních IPO WeWork a Uber. Také jsme se zeptali, jak profesionálové jako on spravují investiční portfolio, jak přemýšlí nad investováním a dle jakých pravidel se řídí. Díl je plný užitečných informací pro každého investora. Doporučujeme!

Na co jsme se Daniela zeptali?

  • Jaké portály a magazíny pro investory pravidelně sledujete?
  • S čím nesouhlasíte s Warrenem Buffettem?
  • Které 3 knížky byste doporučil každému investorovi?
  • Kdo a proč je nejlepším asset managerem na světě?
  • Kterým FAANG akciím věříte, nebo nevěříte?
  • Jaké jsou podle vás aktuálně nejvíce přeceněné akcie a sektory?
Ikona poslení epizody LYNX podcastu

Perokresba zaměstnance LYNX a odborníka na finanční trhy Ondřeje Likeše

Přihlaste se k odběru podcastů a již nikdy nezmeškejte nový díl

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Chytré investování: Všechny epizody podcastu


Zpětná vazba

Jak se vám líbí podcast?

Zašlete nám zprávu nebo napište na vzdelavani@lynxbroker.cz.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.