Získejte odměnu

$50 za doporučení

Doporučte LYNX ve svém okolí

Doporučte LYNX svým známým a kolegům a získáte odměnu $50 v transakčních kreditech. Omezení na počet doporučených není stanoveno. Pokud LYNX doporučíte 5 novým klientům, získáte  $250 v transakčních kreditech. Přivedete-li 10 nových klientů, odměníme Vás $500 v transakčních kreditech. Každý Vámi doporučený nový klient navíc získá také $50 v transakčních kreditech.

Kdy obdržíte odměnu $50?

Jakmile Vámi doporučená osoba otevře investiční účet, aktivuje účet a provede svůj první obchod, získáváte ihned $50 v transakčních kreditech. Tyto kredity Vám budou převedeny na Váš investiční účet, jako refundace poplatků spojených s Vašimi obchody. Platné jsou po tři měsíce ode dne provedení prvního obchodu Vámi doporučeným klientem.

Ale to stále není všechno…

Jak provést doporučení?

Vyplňte údaje o osobě, které si přejete LYNX doporučit a my na tuto adresu odešleme informační balíček s investiční knihou o obchodování opcí.

Kompletní podmínky této nabídky jsou k dispozici zde.

povinná položka
  • 1. Vaše údaje

  • 2. Údaje o doporučené osobě

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Vyplněním svých údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasíte, že LYNX uloží tyto data a může Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky kvůli marketingovým účelům. Dále dáváte LYNX souhlas k zaslání informačního balíčku na Vámi zadanou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv na marketing@lynxbroker.cz.