LYNX Basic

Zjednodušená obchodní platforma s rychlostí a stabilitou, na kterou jste u LYNX zvyklí.
Nyní dostupná pro všechna zařízení.

Jednoduchý a efektivní trading

LYNX Basic je obchodní platforma pro Váš prohlížeč umožňující rychlý přehled o Vašem portfoliu a jeho výkonnosti a také snadné zadávání příkazů. Co Vám nová vylepšená platforma přináší?

  • Zlepšený přehled portfolia
  • Snadná tvorba opčních kombinací
  • Vylepšená práce s grafy
  • Optimalizace pro všechna zařízení

Optimalizováno pro všechny zařízení a prohlížeče

Spusťte si LYNX Basic ve svém oblíbeném prohlížeči. Nemusíte si stahovat žádný další software. Získejte rychlý přehled o svém portfoliu kdykoliv. Potřebujete pouze internetové připojení.

LYNX Basic je optimalizovaný pro všechny internetové prohlížeče a je dostupný jak pro Windows tak i pro Apple/Mac.

Podrobnější náhled na portfolio a obchody

Do investování věnujete nejen své peníze ale také svůj čas a energii. Investujete také dostatek času do analýzy vlastních obchodů? V LYNX Basic můžete snadno a rychle získat unikátní přehled svém portfoliu i o svých obchodech.

Máte vyšší zhodnocení z akciových obchodů? Nebo se Vám více daří na opcích? Jaké procento Vašich obchodů je ziskové a jaký je průměrný zisk/ztráta na transakci? LYNX Basic Vám poskytuje mnoho přehledných statistik, které Vám umožní analyzovat vlastní výsledky a stát se lepším a ziskovějším investorem.

lynx-basic-obchodovani-opci

Opční kombinace jednodušeji než kdy dříve

Dělá Vám problém sestavit složité opční strategie jako straddle, strangle nebo butterfly? Máme pro Vás řešení. V novém LYNX Basic můžete obchodovat opční kombinace snadněji než kdy dříve.

Snadno vyberte opce, které chce dát do kombinace, a ihned získáte informaci o ceně kombinace a grafický přehled o vývoji zisku a ztráty kombinace. Zvolenou opční kombinaci poté můžete poslat v rámci jednoho příkazu přímo na trh.

Nízké poplatky, na které jste u LYNX zvyklí

U LYNX obchodujete po celém světě za velmi nízkých poplatků bez dalších skrytých nákladů. Využít můžete také konverzí za velmi výhodných kurzů s úzkými spready od 0,005 CZK. Stejné podmínky, na které jste u LYNX zvyklí, jsou dostupné i na LYNX Basic. Níže je přehled poplatků na nejobchodovanějších instrumentech a trzích.