LYNX Basic

Zjednodušená obchodní platforma od LYNX

LYNX Basic: Přehledný a jednoduchý

Online obchodování nabízí stále více pokročilých obchodních nástrojů, které pro mnoho investorů dokáží výrazně usnadnit a zefektivnit obchodování, ale pro některé méně zkušené investory mohou působit nepřehledně. LYNX se právě proto rozhodl vytvořit zcela novou obchodní platformu LYNX Basic. Hlavní důraz je v ní kladen na maximální uživatelskou přívětivost a jednoduchost. Investoři v ní mohou snadno zadávat obchodní pokyny a sledovat výkonnost svého portfolia ve velmi přehledném prostředí.

LYNX Basic integruje tržní zpravodajství a vzdělávání do jedné platformy tak, aby investoři měli neustále přístup k aktuálnímu dění na trzích. Unikátní možnosti technické analýzy dokáží zanalyzovat světové akcie za Vás a nabídnout Vám klíčové cenové úrovně pro vstup i výstup z pozic. K obchodování slouží přehledné tlačítka, které umožňují mimo jiné i obchodování přímo z grafu či analýzy.

LYNX Basic je možné využívat prostřednictvím Vašeho oblíbeného webového prohlížeče bez nutnosti instalace a bez ztráty spolehlivosti a bezpečnosti. Stačí připojení k internetu a můžete obchodovat na burzách po celém světě. Jedná se tak o optimální řešení pro investory, kterým firewall neumožňuje stažení a instalaci nového software.

Představení LYNX Basic

Staňte se lepším investorem díky unikátním analýzám

Berete své investování vážně a užíváte si podrobné analýzy svého portfolia? Přemýšleli jste někdy o způsobu zefektivnění vlastních analýz? LYNX Basic Vám umožní analyzovat portfolio z mnoha různých úhlů, které Vám poskytnou podrobný náhled na výsledky obchodování.

Dosahujete lepších výsledků na akciích? Nebo se Vám více daří na opcích? Jaké procento Vašich obchodů je ziskové a jaký je průměrný výdělek na obchod? LYNX Basic Vám nabízí unikátní náhled na vlastní portfolio, čímž Vám umožní upravit strategie a stát se úspěšnějším investorem s vyššími zisky.

Co se dozvíte v podrobné analýze portfolia?

 • Celkový přehled obchodů
 • Rozdělení obchodů dle investičních produktů
 • Maximální ztráta (drawdown)
 • Doba obnovy: Jak dlouho by trvalo obnovit maximální ztrátu?
 • A mnoho dalších užitečných statistik

Platforma vhodná pro všechny prohlížeče

LYNX Basic můžete snadno spustit ze svého internetového prohlížeče. Není nutné stahovat a instalovat žádný software. Kdykoliv a odkudkoliv se tak můžete přihlásit na svůj investiční účet. Stačí Vám jen internetové připojení.

LYNX Basic je možné spustit na všech internetových prohlížečích na operačních systémech Windows i Apple / Mac.

Platforma provádí unikátní technickou analýzu za Vás

Rádi byste zlepšili načasování svých vstupů a výstupů na trh pomocí technické analýzy, ale neovládáte technickou analýzu dostatečně? LYNX Basic dokáže provést podrobnou technickou analýzu za Vás. Navíc Vám také chytře poradí, co daná úroveň technického indikátoru znamená pro Vaše investiční rozhodnutí.

Okamžitě zjistíte, zda se akcie nachází v rostoucím, klesajícím nebo neutrálním dlouhodobém trendu. Na přehledné grafice zjistíte, jaké jsou nejbližší úrovně supportu a rezistence a co vyjadřují. Unikátní analýza také dokáže provést komplexní posouzení situace s možným doporučením na obchod, které vychází ze zhodnocených technických parametrů.

Co nabízí unikátní technická analýza?

 • Technické zhodnocení na škále 0 až 10 dle mnoha indikátorů
 • Srovnání výkonnosti akcie s ostatními tituly v sektoru
 • Rozmezí, ve kterém se akcie obchodují, za poslední měsíc
 • Analýza úrovní podpory a odporu
 • Návrh možného obchodu z technického hlediska
 • A mnoho dalších užitečných analýz

LYNX Basic se neustále vyvíjí. Co můžete očekávat v nejbližší době?

Zadávání kombinovaných příkazů

Chcete snadno zadávat straddle, strangle nebo butterfly? Již brzy bude možné snadno zadávat kombinované opční příkazy prostřednictvím LYNX Basic. Celá strategie skládající se z několika opcí se bude chovat jako jeden instrument, čímž bude zajištěna nejlepší exekuce.

Snadné zadávání pokynů z newsletteru

Sledujete tipy z populárních LYNX newsletterů jako je Breakout Trader a Komoditní Newsletter? Již brzy budete mít všechny tyto tipy integrované přímo do LYNX Basic. Jednoduchým potvrzením tak budete moct potvrdit transakci s veškerými parametry jako je stop-loss a cílová cena.

Chytré obchodování certifikátů

Chcete si koupit turbo nebo sprint certifikát, ale nevíte, pro který se rozhodnout? LYNX Basic Vám již brzy umožní přehledně si porovnat všechny dostupné certifikáty včetně jejich klíčových parametrů. Výběr správného certifikátu se stane hračkou.

Objevte LYNX Basic!

Prohlédněte si video s představením LYNX Basic. Dozvíte se následující:

 • Spuštění LYNX Basic
 • Vyhledávání instrumentů
 • Zadávání základních i pokročilých pokynů
 • Možnosti technické analýzy včetně práce s grafy
 • Představení analýzy portfolia a analýzy předchozích obchodů

Pokud byste si chtěli přečíst více informací o nové platformě, zobrazte si základní manuál k platformě LYNX Basic.

Objevte výhody obchodování v LYNX Basic