Obchodní platformy a investiční nástroje

Obchodní platforma a investiční nástroje odkrývají profesionální podmínky pro investování na počítači, tabletu i mobilním telefonu. Získejte díky LYNX jedinečné nástroje pro maximalizaci zisků u svých investic.

V zásadě tedy máte možnost využívat dvě různé platformy – LYNX TWS a LYNX Basic.

LYNX TWS je aplikace, kterou je nutné stáhnout na počítač. Je komplexnější, propracovanější a umožňuje mnoho různorodých pokročilých funkcí. Ocení ji především aktivní tradeři, nebo ti, kteří již mají s obchodováním určité zkušenosti. Platforma LYNX TWS je velice modulární a uzpůsobitelná, je možné k ní kupř. napojit platformu Ninja Trader, Sierra Chart, MultiChart nebo jiné platformy a získat tak další rozšíření. K dispozici je samozřejmě i její mobilní verze pro telefony nebo tablety.

LYNX Basic je z webová aplikace, kterou není nutné stahovat do PC. Je jednodušší, přehlednější a intuitivnější. Ocení ji především dlouhodobí investoři, nebo ti, kteří s obchodováním teprve začínají.

Obě platformy jsou synchronně propojené. Nakoupíte li tedy kupř. určité akcie v platformě LYNX TWS, uvidíte stejnou pozici v platformě LYNX a obráceně. Obě platformy jsou v českém jazyce.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy