Sekce Akcie se věnuje pravidelnému zpravodajství ze světových akciových trhů. Každý měsíc jsou navíc podrobně představeny různé americké akcie považované za blue chipy z indexů Dow Jones, S&P 500 a Nasdaq.

Long signál týdne: Volkswagen (VOW3)

Akciový signál z investičního newsletteru Breakout Trader od LYNX. Aktuálně se nabízí long signál na akcie Volkswagen (VOV3)..

Číst dále

Long signál týdne: Quality Care (QCP)

Akciový signál z investičního newsletteru Breakout Trader od LYNX. Aktuálně se nabízí long signál na akcie Quality Care (QCP)

Číst dále

Long signál týdne: Deutsche Telekom (DTE)

Akciový signál z investičního newsletteru Breakout Trader od LYNX. Aktuálně se nabízí long signál na akcie Deutsche Telekom (DTE)..

Číst dále

Short signál týdne: Siemens (SIE)

Akciový signál z investičního newsletteru Breakout Trader od LYNX. Aktuálně se nabízí short signál na akcie Siemens (SIE) včetně stop-loss a profit target.

Číst dále

Polské akcie a maďarské akcie nově u LYNX

LYNX nově nabízí k obchodování akcie v Polsku a Maďarsku. Jaké jsou podmínky pro obchodování těchto trhů se dozvíte v tomto článku

Číst dále

Long signál týdne: PetMed Express (PETS)

Akciový signál z investičního newsletteru Breakout Trader od LYNX. Objevte long signál na akcie PetMed Express (PETS) včetně stop-loss a profit target.

Číst dále

Short signál týdne: Deutsche Bank (DBK)

Akciový signál z investičního newsletteru Breakout Trader od LYNX. Objevte long signál na akcie Deutsche Bank (DBK) včetně stop-loss a profit target.

Číst dále

Long signál týdne: Renewable energy (REGI)

Akciový signál z investičního newsletteru Breakout Trader od LYNX. Objevte long signál na akcie Renewable energy (REGI) včetně stop-loss a profit target.

Číst dále

Long signál na akcie Workday (WDAY)

Akciový signál z investičního newsletteru Breakout Trader od LYNX. Objevte long signál na akcie Workday (WDAY) včetně stop-loss a profit target.

Číst dále

Long signál na akcie Caesars Entertainment (CZR)

Akciový signál z investičního newsletteru Breakout Trader od LYNX. Objevte long signál na akcie Caesars Entertainment (CZR).

Číst dále

Short signál na akcie PUMA (PUM)

Akciové analýzy přináší každý týden rozbor jedné světové akcie s konkrétními úrovněmi vstupu, výstupu a s vysvětlením předpokladů pro provedený obchod

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy