Akcie

Vzdělávací a zpravodajská sekce akcie se zaměřuje na pravidelné akciové zpravodajství ze světových akciových trzích. Každý měsíc jsou navíc podrobně představeny různé americké akcie považované za blue chipy z indexů Dow Jones, S&P 500 a Nasdaq a nabídnuty zdarma obchodní tipy pro vstup do konkrétních obchodních pozic. Pokud máte zájem obchodovat akcie, přejděte do obchodní sekce akcie.

Long signál na akcie Overstock (OSTK)

Aktuální long signál na akcie Overstock (OSTK). Zajímá vás, jaký potenciální zisk z obchodu očekáváme? Více v aktuálním čísle Breakout trader.

Číst dále

Jak i nadále obchodovat US ETF?

Dne 18.6.2018 bylo všem obyvatelům ČR omezeno obchodování s americkými burzovně obchodovanými fondy (ETF). V tomto článku vám představíme varianty, jak některé tyto produkty nadále obchodovat.

Číst dále

Long signál na akcie Siemens (SIE)

Aktuální Long signál na akcie Siemens (SIE). Zajímá vás, jaký potenciální zisk z obchodu očekáváme? Více v aktuálním čísle Breakout trader.

Číst dále

Ultimátní průvodce pro obchodování ETF

Vše co potřebujete znát, než se pustíte do obchodování ETF - co to jsou ETF? Jak fungují a co je možné pomocí těchto fondů obchodovat? Objevte 7 nejobchodovanějších ETF fondů.

Číst dále

Long signál na akcie Spotify (SPOT)

Zajímavé nastavení na akciích Spotify. Vstup po průrazu trojúhleníku a spekulujeme na začátek trendu.

Číst dále

IPO Xiaomi: Dosáhne čínský Apple ocenění nad $100 miliard?

Získejte všechny nezbytné informace k IPO Xiaomi - kde se akcie Xiaomi budou obchodovat? Jaké ocenění se očekává? Kdy bude možné akcie Xiaomi obchodovat?

Číst dále

Aktivní (stock-picking) vs. pasivní (index-tracking) investování

Pasivní (indexové) investování zaznamenalo v minulých letech prudký nárůst. Co za tímto fenoménem stojí, proč se tak děje a jakou mají ETF budoucnost?

Číst dále

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

Aktuální Long signál na akcie NVIDIA (NVDA). Zajímá vás, co bude spouštěčem, jaký nastavíme cíl, stop-loss a jaký potenciální zisk z obchodu očekáváme? Více v aktuálním čísle Breakout trader.

Číst dále

Long signál na akcie BlackBerry (BB)

Aktuální Long signál na akcie BlackBerry (BB). Zajímá vás, co bude spouštěčem, jaký nastavíme cíl, stop-loss a jaký potenciální zisk z obchodu očekáváme? Více v aktuálním čísle Breakout trader.

Číst dále

Long signál na akcie General Electric (GE)

Aktuální Long signál na akcie General Electric (GE). Zajímá vás, co bude spouštěčem, jaký nastavíme cíl, stop-loss a jaký potenciální tisk z obchodu očekáváme? Více v aktuálním čísle Breakout trader.

Číst dále

Long signál na akcie Las Vegas Sands (LVS)

Aktuální long signál na akcie Las Vegas Sands (LVS). Zajímá vás, co bude spouštěčem, jaký nastavíme cíl, stop-loss a jaký potenciální tisk z obchodu očekáváme? Více v aktuálním Breakout trader.

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy