Akcie

Vzdělávací a zpravodajská sekce akcie se zaměřuje na pravidelné akciové zpravodajství ze světových akciových trzích. Každý měsíc jsou navíc podrobně představeny různé americké akcie považované za blue chipy z indexů Dow Jones, S&P 500 a Nasdaq a nabídnuty zdarma obchodní tipy pro vstup do konkrétních obchodních pozic. Pokud máte zájem obchodovat akcie, přejděte do obchodní sekce akcie.

Long signál na akcii Beiersdorf (BEI)

Analýza akcie Beiersdorf (BEI): Kdy vstoupit do obchodu, jaký nastavit stop loss a co je cílem obchodu? Jak velké je riziko a jaký lze očekávat profit? Odpovědi zjistíte v analýze společnosti LYNX.

Číst dále

Long signál týdne: Lufthansa (LHA)

Zajímavá situace pro long obchod se tvoří na akciích Lufthansa (LHA). Vstupuje průrazově se spekulací na růst k poslednímu vrcholu.

Číst dále

Nejlepší evropské dividendové akcie 2018

Proč jsou mezi investory aktuálně velmi populární dividendové akcie? Víte, na co si dát pozor při výběru dividendových akcií? Které evropské dividendové akcie jsou momentálně nejlepší k zainvestování? Objevte 3 zajímavé dividendové akcie z evropských trhů.

Číst dále

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

Aktuálně se na trhu tvoří menší úroveň odporu na ceně $300 a pakliže dojde k průrazu, budeme vstupovat do nákupní pozice. Jak načasovat vstup do pozice, jaký nastavit cíl a stopploss?

Číst dále

Penny Stocks: Praktický průvodce & tipy pro obchodování Pink Sheets

Co to jsou penny stocks neboli pink sheets? Jak se liší od akcií a v čem jsou zajímavé? V čem jsou rizika obchodování penny stocks? Kde a jak se penny stocks obchodují? Kde najít kvalitní penny stocks? Objevte odpovědi v průvodci od LYNX.

Číst dále

Short signál na akcie Michael Kors (KORS)

Mochael Kors (KORS) za poslední dva kvartály značně převýšil očekávání na Wall Street a výsledkem byl raketový růst akcií společnosti téměř o 100%. Nyní lze čekat ponížení ceny akcií a na to budeme cílit. Jak načasovat vstup do pozice, jaký nastavit cíl a stopploss?

Číst dále

IPO Spotify: Akcie Spotify se začínají obchodovat na NYSE

Bude IPO Spotify největším technologických debutem roku 2018? Ocenění společnosti se očekává až okolo 20 mld. USD. Spotify se nejspíše podaří vstoupit do historie procesem, jakým upíše na burze své akcie.

Číst dále

Nejlepší americké dividendové akcie

Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Jak dosáhnout takových výkonů ve Vašem portfoliu? Na této cestě vám mohou pomoci výplaty z amerických dividendových akcií. Víte, jaké akcie jsou ty pravé?

Číst dále

11 společností, které se chystají na IPO v roce 2018

Průvodce IPO pro rok 2018. Kdy se dočkáme IPO Spotify, Dropbox, Xiaomi a dalších technologických gigantů jako Uber či Airbnb? IPO 2018 slibují vstup nejzajímavějších společností za poslední roky.

Číst dále

Long signál na akcii E.ON (EOAN)

Zůstanou akcie E.ON (EOAN) nadále v downtrendu? A proč je před vstupem do obchodní pozice dobré počkat na odraz od klouzavých průměrů? Jaký lze čekat profit při vstupu do pozice a jaký nastavit stoploss?

Číst dále

Long signál na akcie Logitech (LOGI)

Akcie Logitech: Zajímavá příležitost pro long se nabízí na akciích firmy Logitech (LOGI). Kdy do pozice vstupujeme a kdy vystupujeme?

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy