Akcie

Vzdělávací a zpravodajská sekce akcie se zaměřuje na pravidelné akciové zpravodajství ze světových akciových trzích. Každý měsíc jsou navíc podrobně představeny různé americké akcie považované za blue chipy z indexů Dow Jones, S&P 500 a Nasdaq a nabídnuty zdarma obchodní tipy pro vstup do konkrétních obchodních pozic.
Pokud máte zájem obchodovat akcie, přejděte do obchodní sekce určené pro akcie.

Long signál na akcie Draegerwerk (DRW3)

Aktuální long signál na akcie Draegerwerk (DRW3). Zajímá vás, jaký potenciální zisk očekáváme z obchodu? A jaké je riziko obchodu?

Číst dále

Long signál na akcie Goldcorp (GG)

Jeden z tipů aktuálního vydání akciového newsletteru Breakout Trader je akcie Goldcorp, který po delším pádu začíná posilovat. Jaké jsou parametry vstupu a výstupu se dozvíte zde.

Číst dále

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

Co jsou to akcie? Jak s nimi obchodovat a jak na nich vydělat? Objevte podrobného praktického průvodce o obchodování akcií.

Číst dále

Fundamentální analýza – jakou akcii si vybrat?

Co víte o fundamentální analýze? Víte jaké jsou klíčové finanční údaje? Už jste slyšeli o pojmech jako výkaz zisku a ztráty, zisk na akcii či P/E? Zjistěte jak na základní fundamentální analýzu.

Číst dále

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

Věděli jste, že Varšavská burza cenných papírů (WSE) je největší burzou v regionu střední a východní Evropy? Burza byla založena v roce 1991 za účelem privatizace státního majetku.

Číst dále

IPO Lyft: Největší konkurent Uberu cílí na $15 miliard

Společnost Lyft začátkem prosince 2018 podala žádost o vstup na burzu. IPO Lyft je naplánováno na začátek roku 2019. Víte, co je Lyft a čím se zabývá? A kdo je největším konkurentem firmy Lyft?

Číst dále

Jak velký vliv má politika na akciový trh? 

Co přesně jsou centrální banky a jak ovlivňují světovou ekonomiku? Jaké jsou hlavní politické vlivy? A jak nedávné politické události ovlivnily finanční trhy?

Číst dále

Long signál na akcie CME Group (CME)

Aktuální long signál na akcie CME Group (CME). Zajímá vás, jaký potenciální zisk očekáváme z obchodu? A jaké je riziko obchodu?

Číst dále

IPO Uber – Proč se o akcie Uber zajímá i Warren Buffett?

Kdy se dočkáme IPO Uber? Jak Uber hospodaří a jaké kroky dělá pro přípravu IPO? Bude Warren Buffett jeden z prvních, kdo akcie Uber nakoupí?

Číst dále

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

Aktuální long signál na akcie Heineken (HEIA). Zajímá vás, jaký potenciální zisk očekáváme z obchodu? A jaké je riziko obchodu?

Číst dále

S&P 500 index – jeden z nejdůležitějších indexů v USA

S&P 500 index patří mezi nejčastěji sledované indexy světa. Víte, proč je S&P 500 tak důležitý a jaké nejznámější akcie jej tvoří? Zjistěte, jak jej obchodovat pomocí futures či opcí.

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05