Futures & Spready

V sekci futures & spready se nachází vzdélávací obsah s užitečnými články pro každého, kdo chce pochopit problematiku futures a také zdokonalit se, pokud je již aktivním obchodníkem. Dále vydáváme tipy na komoditní spready pro konkrétní měsíc. Píšeme i o tématech jako bitcoin futures, kontraktů na nejrůznější komodity, indexy či dokonce virtuální měny (ropa, dax, bitcoin apod.). Pokud máte zájem obchodovat futures, přejděte do obchodní sekce věnované futures.

Obchodování s komoditami: Velký průvodce obchodováním 11 komodit

Zajímáte se o obchodování s komoditami? Objevte pomocí jakých akcií, futures a dalších instrumentů můžete na burzách obchodovat vzácné kovy (zlato, stříbro, měď), energetické komodity (ropa, zemní plyn), zemědělské komodity (obilniny, káva, kakao) a chemické prvky (uran, lithium, kobalt) ✔

Číst dále

Bitcoin futures na CBOE a CME – specifika kontraktů

Jaká jsou specifika nových futures kontraktů na bitcoin, která se od prosince obchodují na amerických burzách CBOE a CME.

Číst dále

Bitcoin futures: Přelomový způsob investování do bitcoinu

Bitcoin Futures umožňují obchodovat bitcoin na burzách CME a CBOE v Chicagu. Jaké jsou marže, páka a další detaily bitcoin futures? S bitcoin futures můžete provádět shortování bitcoin na burze ✓ Intradenní obchodování bitcoin futures ✓

Číst dále

DAX | Futures kontrakt na DAX

Průvodce obchodováním futures na DAX index. Objevte specifika futures kontraktu na DAX – počáteční a udržovací marže, multiplikátor, symbol, data expirace a obchodní hodiny futures kontraktu. Získejte informaci o aktuální ceně DAX index.

Číst dále

CL | Futures kontrakt na ropu

Nejoblíbenější a nejlikvidnější futures na komoditním trhu je kontrakt na ropu Crude Oil (CL). Podívejte se s námi blíže na možnosti, jak jej obchodovat.

Číst dále

ES | S&P 500 futures e-mini

Představení nejobchodovanějšího futures kontraktu světa - e-mini S&P 500 futures (ES). Proč patří mezi nejobchodovanější a nejlikvidnější futures kontrakty na světě? Jak obchodovat futures na S&P 500?

Číst dále

YM | Dow Jones futures

LYNX Blog | Představení nejznámějšího Dow Jones futures kontraktu YM. Jak obchodovat Dow Jones futures? Obchodování indexů pomocí futures u LYNX.

Číst dále

E-mini futures Nasdaq 100 (NQ)

Jeden z nejpopulárnějších amerických futures kontraktů je e-mini Nasdaq 100 (NQ) obchodovaný na burze CME. Jaké jsou výhody a nevýhody obchodování e-mini Nasdaq 100?

Číst dále

Komoditní spready na červen

Objevte tipy na komoditní spready na březen. Spreadem měsíce je káva. Komoditní newsletter nabízí 5 aktuálních tipů na spready každý měsíc.

Číst dále

Tipy na komoditní spready na duben

Objevte tipy na komoditní spready na březen. Spreadem měsíce je sójový olej. Komoditní newsletter nabízí 5 aktuálních tipů na spready každý měsíc.

Číst dále

Tipy na komoditní spready na březen

Objevte tipy na komoditní spready na březen. Spreadem měsíce je hovězí maso. Komoditní newsletter nabízí 5 aktuálních tipů na spready každý měsíc.

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy