Futures & Spready

V sekci futures & spready se nachází vzdélávací obsah s užitečnými články pro každého, kdo chce pochopit problematiku futures a také zdokonalit se, pokud je již aktivním obchodníkem. Dále vydáváme tipy na komoditní spready pro konkrétní měsíc. Píšeme i o tématech jako bitcoin futures, kontraktů na nejrůznější komodity, indexy či dokonce virtuální měny (ropa, dax, bitcoin apod.). Pokud máte zájem obchodovat futures, přejděte do obchodní sekce věnované futures.

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

Obchodování futures se v posledních letech těší stále větší popularitě. Jaké jsou výhody a nevýhody obchodování futures? Jak funguje jejich obchodování a jaké typy futures existují?.

Číst dále

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

Praktický průvodce pro obchodování komoditních spreadů od začátku až po samotné obchodování. Objevte, co to jsou komoditní spready, jaký je rozdíl mezi intra a interkomoditními spready a také, jak analyzovat a zadávat komoditní spready v obchodní platformě.

Číst dále

11 tržních korelací, které by měl používat úspěšný trader

Chcete získat náskok před ostatními? V tom případě byste měli znát těchto 11 tržních korelací, o kterých by měl vědět každý trader i investor. Objevte, jak jsou citlivé měnové páry na změny komodit jako zlato či stříbro a další investiční aktiva.

Číst dále

Obchodování s komoditami: Velký průvodce obchodováním 11 komodit

Zajímáte se o obchodování s komoditami? Objevte pomocí jakých akcií, futures a dalších instrumentů můžete na burzách obchodovat vzácné kovy (zlato, stříbro, měď), energetické komodity (ropa, zemní plyn), zemědělské komodity (obilniny, káva, kakao) a chemické prvky (uran, lithium, kobalt) ✔

Číst dále

Bitcoin futures na CBOE a CME – specifika kontraktů

Jaká jsou specifika nových futures kontraktů na bitcoin, která se od prosince obchodují na amerických burzách CBOE a CME.

Číst dále

Bitcoin futures: Přelomový způsob investování do bitcoinu

Bitcoin Futures umožňují obchodovat bitcoin na burzách CME a CBOE v Chicagu. Jaké jsou marže, páka a další detaily bitcoin futures? S bitcoin futures můžete provádět shortování bitcoin na burze ✓ Intradenní obchodování bitcoin futures ✓

Číst dále

DAX | Futures kontrakt na DAX

Průvodce obchodováním futures na DAX index. Objevte specifika futures kontraktu na DAX – počáteční a udržovací marže, multiplikátor, symbol, data expirace a obchodní hodiny futures kontraktu. Získejte informaci o aktuální ceně DAX index.

Číst dále

CL | Futures kontrakt na ropu

Nejoblíbenější a nejlikvidnější futures na komoditním trhu je kontrakt na ropu Crude Oil (CL). Podívejte se s námi blíže na možnosti, jak jej obchodovat.

Číst dále

ES | S&P 500 futures e-mini

Představení nejobchodovanějšího futures kontraktu světa - e-mini S&P 500 futures (ES). Proč patří mezi nejobchodovanější a nejlikvidnější futures kontrakty na světě? Jak obchodovat futures na S&P 500?

Číst dále

YM | Dow Jones futures

LYNX Blog | Představení nejznámějšího Dow Jones futures kontraktu YM. Jak obchodovat Dow Jones futures? Obchodování indexů pomocí futures u LYNX.

Číst dále

E-mini futures Nasdaq 100 (NQ)

Jeden z nejpopulárnějších amerických futures kontraktů je e-mini Nasdaq 100 (NQ) obchodovaný na burze CME. Jaké jsou výhody a nevýhody obchodování e-mini Nasdaq 100?

Číst dále
LYNX: Jedna platforma, nesčetně výhod
  • Extrémně nízké poplatky
  • Globální investování na více než 100 trzích
  • Profesionální obchodní platforma nabízí jednoduchost, rychlost a spolehlivost
  • Tipy a vzdělávání od profesionálních investičních expertů
Award image
Broker Roku 2015 a 2016 v České republice
Award image
Nejlepší online broker podle Handelsblatt 2013-2015 (DE)
Award image
Nejlepší broker roku 2013 a 2016 podle Gouden Stier (NL)
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy