Komodity

V sekci "Komodity" naleznete články o nejznámějších obchodovatelných komoditách jako jsou plyn, ropa či zemní plyn. Jakými způsoby lze investovat do zlata, obecně do komodit? A které komodity jsou nyní v trendu pro rok 2019? V článcích o komoditách probíráme právě takové tituly, jmenovitě komodity jako crude oil, ropa brent, plyn, uran či lithium. Druhou kategorií komodit, která se hojně obchoduje, jsou vzácné kovy jako zlato, stříbro či měď. V neposlední řadě do komodit řadíme i tradiční zemědělské komodity jako jsou káva, obilí či kakao. Pro více informací o obchodování komodit přejděte do sekce futures.

Investice do konopí – 3 nejlepší marihuanové akcie 2019

Marihuana je legalizována ve stále více státech. ✅ Objevte 3 nejlepší marihuanové akcie, do kterých investovat v roce 2019.

Číst dále

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

Zajímáte se o investice do zlata? Věděli jste, že zlato lze obchodovat skrze akcie, futures, opce či ETF? ✅ Zjistěte 5 důvodů, proč investovat do zlata.

Číst dále

Investice do palladia – 5 nejlepších palladiových akcií roku 2019

Cena palladia je momentálně na svých historických maximech. Víte, že palladium je dražší než zlato? ✅ Objevte 5 nejlepších palladiových akcií.

Číst dále

Stříbro v roce 2019 – navrátí se býčí trend?

Zažije stříbro v roce 2019 silný nárůst? Objevte základní informace o investování do stříbra a co lze čekat od tohoto drahého kovu pro následující rok.

Číst dále

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2019

Věděli jste, že platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště, i v dobách recese? ✅ Objevte 5 nejlepších platinových akcií.

Číst dále

Cena zlata v roce 2019 – vítěz mezi drahými kovy?

Zlato je jeden z nejznámějších tzv. bezpečných přístavů v období nejistoty na trhu. Objevte, jaký můžeme očekávat vývoj ceny zlata v roce 2019.

Číst dále

Ropa brent – základní informace, které potřebujete znát

Ropa je momentálně nejdůležitější surovinou pro lidstvo ✅ Zjistěte, co je to ropa brent a proč je investory tak vyhledávanou komoditou.

Číst dále

Investice do kobaltu – 3 nejlepší kobaltové akcie 2019

Objevte možnosti jakými burzovními instrumenty lze kobalt obchodovat ✅ Objevte 3 nejlepší kobaltové akcie roku 2019 ✅ Které to jsou?

Číst dále

Investice do lithia – 3 nejlepší lithiové akcie roku 2019

Investice do lithia je stále častejším fenoménem. Objevte 3 lithiové akcie, které skrývají největší ziskový potenciál v roce 2019.

Číst dále

Investiční příležitost v námořní přepravě LNG – 1.díl

Slyšeli jste někdy o pojmu LNG? Nezávislý investor Tomáš Novotný vysvětluje, proč je námořní přeprava LNG vhodnou investiční příležitostí.

Číst dále

Investice do stříbra: Nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2019

Zajímá vás investice do stříbra? A co tak formou akcií? A jaké to má výhody? ✅ Objevte 5 nejlepších akcií těžařů stříbra.

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05