Komodity

V sekci "Komodity" naleznete články o nejznámějších obchodovatelných komoditách jako jsou plyn, ropa či zemní plyn. Jakými způsoby lze investovat do zlata, obecně do komodit? A které komodity jsou nyní v trendu pro rok 2019? V článcích o komoditách probíráme právě takové tituly, jmenovitě komodity jako crude oil, ropa brent, plyn, uran či lithium. Druhou kategorií komodit, která se hojně obchoduje, jsou vzácné kovy jako zlato, stříbro či měď. V neposlední řadě do komodit řadíme i tradiční zemědělské komodity jako jsou káva, obilí či kakao. Pro více informací o obchodování komodit přejděte do sekce futures.

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

Věděli jste, že platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště, i v dobách recese? Objevte 3 nejlepší platinové akcie roku 2019.

Číst dále

Cena ropy – prognóza na rok 2019

Zajímá vás aktuální cena ropy a kam se bude ubírat ropa v roce 2019? ✅ Objevte analýzy a prognózy ohledně cen a vývoje ropy na rok 2019.

Číst dále

3 nejlepší vanadiové akcie roku 2019

Vanad je relativně neznámá surovina, do které lze investovat prostřednictvím akcií. Proč je vanad tak zajímavý, aby se do něj vyplatilo investovat?

Číst dále

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2019

Uranové akcie mohou napodobit silný růst lithiových akcií v minulém roce. Které 2 uranové akcie mají největší růstový potenciál pro rok 2019?

Číst dále

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

Ropa zažívá v poslední době silný nárůst ceny. Objevte 3 akcie společností, které z tohoto nárůstu budou v roce 2019 profitovat.

Číst dále

Investice do konopí – 3 nejlepší marihuanové akcie 2019

Marihuana je legalizována ve stále více státech. ✅ Objevte 3 nejlepší marihuanové akcie, do kterých investovat v roce 2019.

Číst dále

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

Zajímáte se o nákup zlata? Věděli jste, že do zlata lze investovat i skrze akcie, futures, opce či ETF? ✅ Zjistěte 5 důvodů, proč obchodovat zlato.

Číst dále

Investice do palladia – 4 nejlepší palladiové akcie roku 2019

Cena palladia je momentálně na svých historických maximech. Víte, že palladium je dražší než zlato? ✅ Objevte 4 nejlepší palladiové akcie v roce 2019.

Číst dále

Stříbro v roce 2019 – navrátí se býčí trend?

Zažije stříbro v roce 2019 silný nárůst? Objevte základní informace o investování do stříbra a co lze čekat od tohoto drahého kovu pro následující rok.

Číst dále

Vývoj ceny zlata v roce 2019 – vítěz mezi drahými kovy?

Zlato je jeden z nejznámějších tzv. bezpečných přístavů v období nejistoty na trhu. Objevte, jaký můžeme očekávat vývoj ceny zlata v roce 2019.

Číst dále

Ropa brent – základní informace, které potřebujete znát

Ropa je momentálně nejdůležitější surovinou pro lidstvo ✅ Zjistěte, co je to ropa brent a proč je investory tak vyhledávanou komoditou.

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05