Komodity

V sekci "komodity" naleznete články o nejznámějších obchodovatelných komoditách jako jsou zlato, plyn, ropa či zemní plyn. Jakými způsoby lze investovat do komodit? A které komodity jsou nyní v trendu? V článcích o komoditách probíráme právě takové tituly, jmenovitě komodity jako crude oil, ropa brent, plyn, uran či lithium. Druhou kategorií komodit, která se hojně obchoduje, jsou vzácné kovy jako zlato, stříbro či měď. V neposlední řadě do komodit řadíme i tradiční zemědělské komodity jako jsou káva, obilí či kakao.

11 tržních korelací, které by měl používat úspěšný trader

Chcete získat náskok před ostatními? V tom případě byste měli znát těchto 11 tržních korelací, o kterých by měl vědět každý trader i investor. Objevte, jak jsou citlivé měnové páry na změny komodit jako zlato či stříbro a další investiční aktiva.

Číst dále

Investice do kobaltu – 100% zhodnocení během jednoho roku

Top 5 akcií pro investice do kobaltu. Kobaltové akcie v roce 2017 průměrně zdvojnásobily svou hodnotu, mají stále co nabídnout? Proč mohou být kobaltové akcie stále zajímavou investicí? ✔

Číst dále

Obchodování s komoditami: Velký průvodce obchodováním 11 komodit

Zajímáte se o obchodování s komoditami? Objevte pomocí jakých akcií, futures a dalších instrumentů můžete na burzách obchodovat vzácné kovy (zlato, stříbro, měď), energetické komodity (ropa, zemní plyn), zemědělské komodity (obilniny, káva, kakao) a chemické prvky (uran, lithium, kobalt) ✔

Číst dále

Uranové akcie – přinese investice do uranu boom v 2018?

Uranové akcie mohou napodobit silný růst lithiových akcií v minulém roce. Kterých 5 uranových akcií má největší růstový potenciál pro rok 2018?

Číst dále

Investice do lithia – 5 nejlepších lithiových akcií pro rok 2018

Investice do lithia patřily v roce 2017 mezi jedny z nejvýnosnějších. Objevte 5 lithiových akciích, které skrývají největší ziskový potenciál v roce 2018.

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Přečtěte si
nejčastější dotazy