Komodity

V sekci "Komodity" naleznete články o nejznámějších obchodovatelných komoditách jako jsou plyn, ropa či zemní plyn. Jakými způsoby lze investovat do zlata, obecně do komodit? A které komodity jsou nyní v trendu pro rok 2020? V článcích o komoditách probíráme právě takové tituly, jmenovitě komodity jako crude oil, ropa brent, plyn, uran či lithium. Druhou kategorií komodit, která se hojně obchoduje, jsou vzácné kovy jako zlato, stříbro či měď. V neposlední řadě do komodit řadíme i tradiční zemědělské komodity jako jsou káva, obilí či kakao. Pro více informací o obchodování komodit přejděte do sekce futures.

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

Cena palladia je momentálně na svých historických maximech. Víte, že palladium je dražší než zlato? Objevte 2 nejlepší palladiové akcie v roce 2020.

Číst dále

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

Zajímá vás aktuální cena ropy na burze (WTI, Brent) a kam se bude ubírat kurz ropy v roce 2020? ✅ Objevte prognózy cen a vývoje kurzu ropy na rok 2020.

Číst dále

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

Ropa v poslední době čelí silné volatilitě. ✅ Objevte 4 akcie společností, které mohou profitovat z nárůstu cen ropy v roce 2020.

Číst dále

Cena zlata v roce 2020 – vítěz mezi drahými kovy?

Zlato je jeden z nejznámějších tzv. bezpečných přístavů v období nejistoty na trhu. ✅ Objevte, jaký můžeme očekávat vývoj ceny zlata v roce 2020.

Číst dále

Investice do platiny: 2 nejlepší platinové akcie roku 2020

Věděli jste, že platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště, i v dobách recese? Objevte 2 nejlepší platinové akcie roku 2020.

Číst dále

Nejlepší vanadiové akcie roku 2020

Vanad je relativně neznámá surovina, do které lze investovat prostřednictvím akcií. Proč je vanad tak zajímavý, aby se do něj vyplatilo investovat?

Číst dále

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2020

Uranové akcie mohou napodobit silný růst lithiových akcií v minulém roce. Které 2 uranové akcie mají největší růstový potenciál pro rok 2020?

Číst dále

Investice do konopí – Nejlepší marihuanové akcie a ETF

Marihuana je legalizována ve stále více státech. ✅ Objevte 3 nejlepší marihuanové akcie, do kterých investovat v roce %%currentyear%%.

Číst dále

Investování do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato v roce 2020

Jak investovat do zlata? Věděli jste, že do zlata lze investovat i skrze akcie, futures či ETF? ✅ Zjistěte 5 důvodů, proč investovat do zlata v roce 2020.

Číst dále

Vývoj ceny stříbra v roce 2020 – navrátí se býčí trend?

Zažije cena stříbra v roce 2020 silný nárůst? ✅ Objevte základní informace o investování do stříbra a co lze čekat od tohoto drahého kovu v roce 2020.

Číst dále

Ropa Brent – základní informace, které musíte znát

Ropa je momentálně nejdůležitější surovinou pro lidstvo ✅ Zjistěte, co je to ropa brent a proč je investory tak vyhledávanou komoditou.

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05