Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Po dlouhodobém bočním trendu se dokázaly akcie výrobce elektronických automobilů vrátit zpět do vzestupného kanálu. Těsně pod hranicí 300 USD býkům došel dech. Následná korekce stlačila cenu akcie pod úroveň EMA-50.

Pozitivní komentář analytiků americké banky Morgan Stanley, ve kterém změnili doporučení z “Equal-weight” na “Overweight” a cílovou cenu zvýšili z 250 USD na 400 USD, v pondělí oživil situaci ohledně akcií Tesla. Abychom však v případě možného celkového oslabení trhu nepodstupovali příliš velké riziko, nechceme tomuto obchodu dávat příliš velký prostor.

V případě mírného oslabení by bylo možné otevřít dlouhou pozici v oblasti 270 USD. Stoploss umístíme pod minimum pondělní svíčky.

Akcie Tesla: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Tesla
Cenový graf TSLA. Zdroj: Trader Workstation (12. 9. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart