Hledáte inspiraci? Objevte LYNX Idea Center

Prohlédněte si nejaktuálnější investiční myšlenky

Investiční tým LYNX zveřejňuje několikrát týdně zajímavé investiční myšlenky s podrobným popisem. Tyto myšlenky jsou rozděleny do tří hlavních skupin – hodnotové investování, long & short a opční strategie.

Registrujte se k odběru notifikací po zveřejnění každé nové investiční myšlenky. Líbí se vám investiční myšlenka? Zobchodujte ji ve vlastním portfoliu pouhým kliknutím myši nebo ji upravte dle vlastních preferencí.

Jak to funguje?

1.
Týdně zveřejňujeme 4 nové investiční myšlenky

2.
Obdržíte notifikace e-mailem a/nebo push notifikací

3.
Zajímavá myšlenka? Následujte ji jedním klikem.

Investiční strategie

Nové LYNX Idea Center je zaměřeno na vzdělávání inspiraci pro investory. Přináší vám zajímavé investiční myšlenky, které mohou být rozděleny do tří směrů.

Každá investiční myšlenka je detailně vysvětlena, abyste získali jasnou představu o důvodu využité strategie a také o řízení rizika.

S pomocí fundamentální analýzy investiční tým kontinuálně identifikuje společnosti se silnou pověstí a excelentním očekáváním ohledně budoucího vývoje. Žádné spekulace, pouze promyšlené hodnotové investování. Tyto pozice jsou určeny na dlouhodobé držení, avšak každá akcie je opakovaně analyzována pro zhodnocení aktuálního rizika a dalšího výhledu.

  • Akcie
  • Dlouhodobé držení
  • Fundamentální analýza

Při hledání příležitostí pro Long & Short jsou využity fundamentální i technická analýza. Tyto investiční myšlenky cílí na vyšší zisky, avšak také v sobě nesou vyšší míru rizika. Vzheldem k volatilnější povaze obchodů jsou rizila limitovány stanovováním výstupních levelů na předem určených úrovních.

  • Akcie a opce
  • Střednědobé a krátkodobé obchody
  • Růstové akcie

Opční kombinace přináší zajímavé příležitosti pro přesnější reagování na všemožné tržní pohyby. Každá investiční myšlenka odpovídá požadavkům na poměr rizika a výnosu (RRR). Specifickou opční strategii vybírá investiční tým vždy podle vlastního očekávání vývoje trhů a v závislosti na hodnotě podkladového aktiva, aktuální tržní náladě a úrovni volatility.

  • Opční kombinace
  • Krátkodobé termíny
  • Vysoký poměr riziko/výnos (RRR)

LYNX Zpravodajský & Vzdělávací portál

Objevte každý den nový článek z oblasti investování a tradingu od interních expertů a také známých českých investorů a traderů.

Zajímáte se o některou ze zmíněných strategií? Přečtěte si více v LYNX Vzdělávacím portálu.