Klientská podpora LYNX

Rádi Vám pomůžeme k úspěchu

Obchodní platforma pro klienty LYNX je jedním z nejpokročilejších a nejkomplexnějších investičních nástrojů, které jsou dnes vůbec k dispozici. Její možnosti dokáží předčit přání každého investora. Náš zkušený tým investičních expertů udělá maximum, aby každý klient dokázal plně využít všechny její možnosti. Jsme Vám k dispozici na telefonu, e-mailu, chatu i osobně.

Máte dotazy ohledně fungování a vlastností obchodní platformy? Nebo by Vás zajímaly konkrétní informace k některému z inteligentních pokynů, maržovým požadavkům nebo nastavení platformy? Rádi byste probrali Vaši investiční strategii nebo se dozvěděli více o nových instrumentech? Náš tým zkušených odborníků Vám rád zodpoví všechny Vaše dotazy.

LYNX je mezinárodně uznávaný a oceňovaný online broker. V roce 2016 se český LYNX stal již podruhé v řadě nejoblíbenějším českým brokerem v tradiční anketě Broker Roku. V Německu byl LYNX v roce 2015 zvolen respektovaným ekonomickým deníkem Handelsblatt již potřetí v řadě jako nejlepší online broker. V Nizozemsku získal LYNX v roce 2016 hned dvě nezávislé ocenění jako nejlepší broker. Tyhle a další ocenění odráží kvalitu investičních služeb LYNX a také velkou přidanou hodnotu LYNX pro klienty v podobě špičkové podpory a vzdělávání.

Broker Roku 2015 a 2016

LYNX získal ocenění Broker Roku 2015 a 2016 v ČR

Individuální koučování

Konzultace zdarma kdykoliv

Hodnocení služeb LYNX

Na základě průzkumu mezi klienty LYNX

Každý pracovní den jsme k dispozici osobně, na e-mailu, chatu nebo na bezplatné telefonní lince 800 877 877 od 8:00 do 18:00.

Preferujete osobní přístup? Rádi Vám nabídneme individuální konzultace, ve kterých Vám podrobně představíme služby LYNX a obchodní platformy LYNX Trading i LYNX Basic. Pro dosažení největší efektivnosti využíváme program TeamViewer, který zaměstnanci LYNX umožní přímý náhled na Vaši obrazovku. Díky tomuto interaktivnímu přístupu lze krok po kroku konzultovat veškeré záležitosti týkající se obchodní platformy.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05