Akcie týdne

Investování do akcií je mezi obchodníky velmi oblíbené. Burza nabízí velké množství akcií, které můžeme denně obchodovat. Zorientovat se mezi všemi společnostmi na akciovém trhu je však pro investory složité a časově náročné.

V této sekci vám budeme pravidelně přinášet tipy na akcie, které mohou představovat zajímavou investiční příležitost a inspiraci. Budeme přinášet informace o akciích, o kterých se aktuálně mluví a které jsou ovlivněny současnými událostmi. Představíme vám vybranou společnost a podíváme se na aktuální vývoj ceny akcie. Fundamentální analýza nám napoví, jak si společnost zrovna vede. Technická analýza a pohled na cenový graf nám prozradí, jaký vývoj bychom mohli u dané akcie v blízké budoucnosti očekávat.

Pojďte s námi poznávat zajímavé akcie a buďte o krok napřed při investování na burze. Sledujte pravidelnou analýzu akcií a událostí, které mají na vývoj ceny akcie vliv.

Pomůže plánovaná akvizice s Xilinx růstu ceny akcie AMD?

✅ Proč AMD plánuje koupit Xilinx za 35 mld. dolarů? Čím se AMD zabývá? Aktuální fundamentální a technická analýza akcie AMD včetně cenového grafu!✅

Číst dále

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

Jakým problémům Nike čelí? Jak si firma vedla za poslední rok? Fundamentální rozbor akcie Nike včetně akttuálního cenového grafu a technické analýzy!

Číst dále

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

Přísnější pravidla pro čínské akcie. Jak si aktuálně vede Alibaba? Čeká akcie Alibaba opět růst? Technická a fundamentální analýza včetně grafu jen pro vás!

Číst dále
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05