Long signál na akcie BlackBerry (BB)

Výrobce mobilních telefonů BlackBerry má za sebou v tomto toce dosti turbulentní vývoj. Na začátku roky akcie zářily díky vydařeným kvartálním výsledkům ale od té doby jsme se ničeho pozitivního nedočkaly.

Volatilní pád díky negativním kvartálním datům na přelomu dubna se zarazil až na supportu na ceně $10,00. Od té doby cena pomalu ale jistě roste, trh se zdá již poměrně stabilizovaný a cena se drží na klouzavými průměry. Aktuálně se na trhu tvoří známá formace býčí vlajky. Budeme spekulovat na to, že cena by při průrazu výš měla vyrazit prudce nahoru tím, jak ostatní obchodníci budou zavírat short pozice.

Do pozice budeme vstupovat na průrazu naznačené hladiny na ceně $11,77, stoploss pokládáme těsně pod minimum posledních dní a s profitem cílíme na hodnotu $13,25.

Akcie BlackBerry (BB) - vstup do pozice

Akcie BlackBerry (BB) - graf

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Získat ho můžete zde.

Zaujaly vás akcie BlackBerry (BB)?

Akcie BlackBerry (BB) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

Již od roku 2007 se zabývá světovými akciovými trhy. Specializuje se zejména na USA, trhy jihovýchodní Asie a na vlivy politických a makroekonomických událostí na zahraniční trhy. Kontaktovat jej můžete e-mailem na j.mlynek@lynxbroker.cz

Jonáš pro Vás připravuje pravidelné analýzy akciového trhu a makroekonomiky. Zaregistrujte se ke sledování našich analýz a postřehů z trhu. Pro získání nejaktuálnějších krátkých zpráv ze světových burz sleduje Jonáše na Twitter.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05