Long signál na akcie General Electric (GE)

General electric je stále jedním z největších konglomerátů na světě, ovšem akcie společnosti v roce 2017 prakticky stále klesaly a ztratily více než 60 % hodnoty. Mnoho investorů se spálilo, když se snažilo chytat dno. Nyní se cena konečně stabilizuje.

Podle našeho názoru nebylo příliš rozumné nakupovat dříve, poslední měsíce nepřicházely vůbec žádné nákupní signály. Jak je vidět z pohledu na graf, trh byl v jasném downtrendu, oba klouzavé průměry byly neustále sešikmené dolů a obrat nebyl na dohled. Nakupovat takový trh je opravdu dost riskantní.

Nyní konečně vidíme určitou stabilizaci a technicky lze mluvit o potenciálním obratu dlouhodobého trendu. Cena aktuálně atakuje vyznačenou rezistenci, a prolomí-li ji, budeme vstupovat do nákupní pozice. Pokyn nastavujeme na hladinu $15,15 a stoploss pod poslední low na $13,60. S profitem míříme k lednovému maximu na ceně $19,00.

Akcie General Electric (GE) - spouštěč, stop-loss, cíl

Graf akcie General Electric (GE) - půlroční vývoj

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Získat ho můžete zde.

Zaujaly vás akcie General Electric (GE)?

Akcie General Electric (GE) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

jak penny stocks obchodovat?

Již od roku 2007 se zabývá světovými akciovými trhy. Specializuje se zejména na USA, trhy jihovýchodní Asie a na vlivy politických a makroekonomických událostí na zahraniční trhy. Kontaktovat jej můžete e-mailem na j.mlynek@lynxbroker.cz

Jonáš pro Vás připravuje pravidelné analýzy akciového trhu a makroekonomiky. Zaregistrujte se ke sledování našich analýz a postřehů z trhu. Pro získání nejaktuálnějších krátkých zpráv ze světových burz sleduje Jonáše na Twitter.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05