Long signál na akcie Celgene (CELG)

Kolaps biotechnologické skupiny Celgene (CELG) začal koncem loňského roku. Od té doby tento cenný papír ztratil téměř 50 % své hodnoty. Až v posledních týdnech se poprvé objevily náznaky obratu.

Nálada v biotechnologickém sektoru v USA je mimořádně pozitivní a z toho těží i tento titul. Nedávno zveřejněné čtvrtletní výsledky byly účastníky trhu přijaty pozitivně. Minulý týden trh prolomil úroveň rezistence, se kterou dlouho zápasil, a tedy by mohlo dojít k delšímu pohybu vzhůru, který může probíhat přes letní měsíce.

V tomto trhu vidíme hodně potenciálu. Do pozice plánujeme vstoupit na ceně $89,50 a stoploss položímě těsně pod vyznačnou hladinu rezistence na cenu $84,90. Cílíme minimálně na cenu $98,00. Část pozice budeme zavírat až na vyšších cenách.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie.

Zaujala vás možnost investice do akcií?

Obchodujte na více než 100 burzách po celém světě s kompletní nabídkou všech amerických, německých a dalších akcií s extrémně nízkými poplatky bez skrytých nákladů.

Více:
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05