Long signál na akcie Logitech (LOGI)

Výrobce počítačových komponentů Logitech si prošel ve druhé polovině roku 2017 nějakými ztrátami, když ceny akcií poměrně dlouho padaly. Na začátku ledna se nicméně odstartoval velmi prudký uptrend a trh vystřelil růstovým gapem výš na nová rekordní maxima a akcie firmy Logitech navýšily svou hodnotu.

Po takovém růstu samozřejmě přichází určitá korekce, která se v tomto případě zarazila o pomalejší klouzavý průměr. Aktuálně se nám na grafu tvoří trojúhelníková formace a v případě jejího průrazu výš dostáváme pěkný nákupní signál.

Do pozice budeme vstupovat po průrazu ceny $40 a předpokládáme, že se do trhu zapojí další vlna nakupujících, která rychle vytáhne cenu nad poslední maxima. S profitem ale míříme dál – až na nové rekordní ceny na hladinu $46. Stoploss pokládáme pod poslední minimum.

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Získat ho můžete zde.

Zaujala vás možnost investice do akcií?

Obchodujte na více než 100 burzách po celém světě s kompletní nabídkou všech amerických, německých a dalších akcií s extrémně nízkými poplatky bez skrytých nákladů.

Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05