Long signál na akcie Twilio (TWLO)

Twilio je kalifornská softwarová společnost, která se specializuje na cloudová řešení z oblasti komunikací. Její úvod na trh byl započat v roce 2016. Krátce po tomhle IPO se její akcie (TWLO) více než zdvojnásobily, poté ovšem přišel drsný pád. V únoru tohoto roku započal další zlom, tentokrát opět směrem vzhůru. Od té doby pozorujeme u akcií „býčí“ tendence.

Zveřejněná čísla z poslední výsledkové sezóny byla velmi slibná. Příští týden, přesně 8.5.2018, bude firma zveřejňovat opět své výsledky. Pokud budou výsledky pozitivní, dá se předpokládat pokračování úspěšného růstu akcií. Velmi zajímavá je síla akcie v porovnání s americkými indexy.

Pokud se bude trend ubírat podle předpokladů, směrem vzhůru, nastavíme cíl na hodnotu $54. Ale pozor, zveřejnění výsledků firmy může být i jiné než pozitivní, výsledky mohou být dokonce zavádějící. Opatrní investoři by tedy měli jednat pouze na základě zveřejněných čísel.

Twilio (TWLO) - long signál na nákup akcie

Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Získat ho můžete zde.

Zaujaly vás akcie Twilio (TWLO)?

Akcie Twilio (TWLO) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 26 zemích světa.

akcie | investice do akcií
Začněte využívat mnoha výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pro každého – přesvědčte se o tom v informačním balíčku.

Information package image
Informační balíček je zasílán zdarma a obsahuje:
  • Brožuru s podrobnými informacemi
  • Formulář k otevření účtu
  • Přehled tarifů
  • Navíc zdarma investiční e-book 11 super strategií největších investičních guru
Contact icon Zavolejte nám zdarma
800 877 877
Contact icon Napište nám na
info@lynxbroker.cz
Contact icon Spojte se s námi na
CHAT
Contact icon Pište nám na WhatsApp
735 00 08 05