Pracovní plocha pro TWS

Pracovní plochu pro obchodní platformu Trader Workstation (TWS) jsme přizpůsobili přáním a potřebám našich klientů. Na této stránce si můžete stáhnout soubor s tímto rozložením a také zde naleznete postup, jak jej nahrát do platformy TWS.

Stažení pracovní plochy

Pro stažení souboru do vašeho počítače klikněte na tlačítko níže. Po stažení souboru (TWS.rar) je zapotřebí jej rozbalit.

Spuštění TWS

Přihlaste se do obchodní platformy TWS pomocí svých přihlašovacích údajů.

Otevření Layout/Settings Recovery okna

Po spuštění TWS klikněte v levém horním rohu na kartu Soubor a zvolte Layout Settings. Následně klikněte na Layout/Settings Recovery.


V nově otevřeném okně vyberte možnost Nastavit a potvrďte volbu kliknutím na tlačítko OK.

Nahrání pracovní plochy

V následujícím okně klikněte na pole s názvem Look In, aby se zobrazily všechny složky ve vašem počítači. Poté přejděte do složky, do které jste si rozbalili soubor s pracovní plochou (úvodní nastavení TWS.xml). Nakonec potvrďte výběr kliknutím na tlačítko Open without reporting problem.


Poté dojde k restartu platformy TWS a následnému načtení dané pracovního plochy.

Často kladené dotazy

Chcete-li přidat novou záložku do pracovní plochy, klikněte v levém horním rohu platformy na kartu Obchodní nástroje a zvolte Monitor kotací.

V novém okně zadejte název záložky do pole Název a potvrďte kliknutím na tlačítko OK.

Jednoduše klikněte na kartu Účet a zvolte Okno portfolia.

Záložka Portfolio bude poté opět přidána do vaší pracovní plochy.

Vaše čekající příkazy najdete v záložce Čekající (Všechny).  

Chcete-li obnovit svou předchozí pracovní plochu a nastavení obchodní platformy TWS, postupujte podle pokynů uvedených zde.