Analýza trhu

Nejdůležitější události z ekonomik nebo aktuálně nejlepší akcie a ETF. Investiční specialisté LYNX analyzují trhy a informují vás o tom nejdůležitějším. Příhlaste k odběru jejich analýz. Čerstvé tipy a zásadní dění z trhů dostanete přímo do vaší schránky.

Které trhy, průmyslová odvětví a sektory v současné době nabízejí dobré investiční příležitosti? Jak se vyvíjí finanční trhy? Které akcie jsou v současné době populární na burze? Zkušení analytici LYNX sledují novinky na akciovém trhu a vybírají pro vás zajímavé cenné papíry, které hodnotí, komentují a odborně zkoumají z hlediska široké škály kritérií.

Přinášíme vám naše analýzy trhu v různých formátech a v různých frekvencích – vždy ale aktuální. Naše finanční analýzy z burz poskytují začátečníkům i profesionálům cenné informace pro jejich obchodování.


Ikona newsletteru Breakout Trader zaobírajícího se technickou analýzou vybraných akcií a ETF
Investiční tipy na akcie a ETF

Objevte aktuální příležitosti na globálních trzích. Každý týden 4 bezplatné tipy na světové akcie a 1 tip na ETF.

Investiční newsletter Breakout Trader je rozesílán pravidelně každé úterý okolo 18:00. Obsahuje analýzu čtyř světových akcií (obvykle dva americké a dva evropské tituly) a jednoho ETF.

Investiční tipy
Ikona akcie týdne
Akcie týdne

Akcie, o kterých se aktuálně mluví a jsou ovlivněny současnými událostmi. Sledujte nejzajímavější akcie každý týden. Získáte tak přehled o dění společně s analýzou a inspirací k obchodu.

Pojďte s námi poznávat zajímavé akcie a buďte o krok napřed při investování na burze.

Akcie týdne

Ikona burza aktuálně
Aktuální burzovní zpravodajství

Zjistěte, co se aktuálně na burze děje. Ať už na akciovém trhu nebo měnových a komoditních trzích. Shrnutí nejnovějších zprávy ze světa burzy za každý týden.

Reportované makroekonomické ukazatele, projevy předních politiků nebo hlavní světové události, které hýbou trhy. Přečtěte si aktuální burzovní zpravodajství.

Zprávy z burz