Jak rozšířit obchodní povolení?

 

LYNX umožňuje investorům přístup na více než 100 trhů po celém světě prostřednictvím široké nabídky instrumentů. Naučte se přidávat si další investiční nástroje do své platformy.

Pro zobrazení aktuálních aktivovaných investičních možností se přihlaste do své administrace účtu na https://www.lynxbroker.cz, kde kliknete na Přihlášení/Stažení a zde na sekci Otevřít Správu účtu 1.

1
Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem. Nyní se nacházíte v administraci svého účtu. V levé části se nachází základní menu, kde zvolíte Settings, Account settings 1.

1
 Na další straně je ve spodní části sekce Trading Permissions, kde uvidíte aktuálně povolené instrumenty, chcete-li je změnit, klikněte na nastavení 1

1
Pro přidání všech trhů je potřeba Select All 3. Pokud máte zájem pouze o některé trhy, tak budete v daném menu vybírat, co Vás konkrétně zajímá. Vyberte region 1 a zemi 2. Až budete s výběrem hotovi, potvrďte tlačítkem Continue.

1
2
3
V dalším kroku je třeba potvrdit Vaše investiční cíle, investiční zkušenosti a finanční zázemí. Některé instrumenty vyžadují vyšší zkušenosti, což je třeba potvrdit. Dále si třeba si přečíst a odsouhlasit podmínky jednotlivých burz. Na závěr se zobrazí potvrzovací okno. Po zpracování vašeho požadavku již budete moci obchodovat zvolené instrumenty.

Mohlo by vás zajímat

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager