Breakout Trader: Aktuální příležitosti na burzovních trzích

Které akcie jsou aktuálně podhodnocené a připravené na průraz nebo odraz? Níže naleznete výběr nejlepších tipů na obchody s vysokým potenciálem z newsletteru Breakout trader.

Breakout Trader je investiční newsletter, který poskytuje rozbor založený zejména na fundamentální a technické analýze. Čtenář se nejprve v krátkosti seznámí se společností, jejíž akcie je v daném newsletteru rozebírána. Po krátkém představení společnosti a jejím oboru činnosti následuje technická analýza. Ta se zaměřuje především na průrazy a odrazy od supportů a rezistencí. Vždy jsou vysvětleny předpoklady pro vstup do pozice a nabídnuty jsou konkrétní úrovně vstupu i výstupu (cílová cena i stop-loss). Vše je přitom přehledně znázorněno v aktuálním cenovém grafu. Jedná se o krátkodobé až střednědobé příležitosti s vysokým podílem zisku k riziku.

Cílem Breakout Traderu je poukázat na aktuálně nejzajímavější situace na akciových trzích pro nadcházející týden a představit všem investorům dlouhodobě úspěšnou strategii zkušených investičních profesionálů. Breakout trader pro vás připravuje uznávaný analytik Achim Mautz. Přehlednou formou vám také přinášíme dlouhodobé výsledky našich doporučených obchodů, takže můžete sledovat, jak si naše investiční doporučení s postupem času vedou. Přinášíme také návod, jak zadat obchodní příkazy v naší obchodní platformě.

Registrujte se k odběru newsletteru Breakout trader a získejte každé úterý odpoledne tipy na 4 světové akcie.

Tipy na nejlepší akcie v 2024

Breakout Trader: Tipy od odborníka na akciové trhy Achima Mautze

Achim Mautz je uznávaný dlouholetý analytik online brokera LYNX, který již publikoval nespočet akciových analýz a investičních doporučení zejména na akciovém trhu. Jeho kvalifikovaná doporučení se týkají německých i amerických trhů.

Achim Mautz je vyhledávaným odborníkem na akciové trhy, který má mnohaleté obchodní zkušenosti. Díky našemu Breakout Trader newsletteru tak můžete nahlédnout do uvažování zkušeného odborníka na akcie a využít jeho konkrétních aktuálních investičních doporučení. To vše navíc přehlednou a srozumitelnou formou, včetně grafického znázornění důležitých oblastí a vstupů. Odebírejte náš pravidelný newsletter Breakout trader a využijte jedinečné příležitosti na kvalitní akciové tipy od Achima Mautze.