Jak vybrat peníze z investičního účtu

Otevřete si v prohlížeči webovou stránku www.lynxbroker.cz a klikněte na Přihlášení/Stažení 1

1
Přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem. Nyní se nacházíte v administraci svého účtu. Nyní se nacházíte v administraci svého účtu. V levé části se nachází základní menu, kde zvolte Transfer & Pay 1  a vyberte Transfer Funds 2. V menu Transaction Type zvolte Withdraw 3 , v menu Currency 4  zvolte měnu, kterou chcete vybrat a vyberte metodu 5.

Pokud jste již dříve stejnou měnu vybírali a máte uložené informace o Vaší bance, do které chcete vybrat i nyní, v následující volbě Would you like to use previously saved bank information 6 zvolíte YES  a v dalším kroku hned zadáte zadáte částku pro výběr.

Pokud ale vybíráte peníze úplně poprvé, nebo vybíráte na jíný bankovní účet než šel předchozí výběr, zvolíte NO a budete postupovat návodem dále.

V poli Enter bank information označíte jméno, pod kterým chcete tuto šablonu pro výběr uložit 7. Vybíráte-li kupř. České koruny do Komerční banky, můžete si šablonu pojmenovat jako CZ-Komercnibanka apod. V dalším výběru pak jen vyberete takto pojemnovanou a připravnou šablonu pro výběr.

Do políčka Bank Country 8 napíšete zemi, kde se banka nachází a do políčka IBAN vložíte mezinárodní bankovní číslo 9 a klikněte na políčko Receiving bank 10, kde následně vyplníte jméno banky a případně její sídlo.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
V dalším kroku vyplníme částku, kterou chceme vybrat a klikneme vpravo dole na Continue. Tímto je výběr připraven k odeslání.

Z bezpečnostních důvodů je potřeba pro výběr zadat konfirmační kód, který Vám přijde na Váš email. Tento kód platí pouze po dobu 15 minut.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager