Jak vybrat peníze z investičního účtu

Otevřete si v prohlížeči webovou stránku www.lynxbroker.cz a klikněte na 1 Přihlášení/Stažení.

1

 

Přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem. Nyní se nacházíte v administraci svého účtu. Klikněte na volbu 1 Withdraw.

1

 

Alternativně můžete vždy využít menu v levé části obrazovky, kde zvolíte 1 Transfer & Pay a následně Transfer Funds a na další stránce Make a Withdrawal.

1

 

Pokud jste již dříve stejnou měnu vybírali a máte uložené informace o Vaší bance, do které chcete opět provést výběr, v sekci Your Saved Withdrawal Information zvolíte Select a v dalším kroku zadáte částku pro výběr.

Pokud ale vybíráte peníze úplně poprvé, nebo vybíráte na jiný bankovní účet, než šel předchozí výběr, zvolíte po pravé straně měnu, kterou chcete vybrat a následně kliknete na 1 Connect Your Bank.

1

 

V poli 1 Account nickname napíšete jméno, pod kterým chcete tuto šablonu pro výběr uložit. Při budoucím výběru jen zvolíte takto pojmenovanou a připravenou šablonu.

V políčku 2 “Where will the funds be deposited” zvolíte, zda budou peníze zaslány do banky nebo do jiné finanční instituce. V políčku 3 “Bank Country” zvolíte zemi, ve které se daná banka nachází a do políčka 4 “International Bank Account Number (IBAN)” napíšete IBAN Vašeho bankovního účtu. V tu chvíli systém automaticky vyhledá název banky, adresu banky a SWIFT/BIC kód.  Pokud zvolíte zaslání peněz do jiné finanční instituce, budete muset v políčku “Financial Institution Name” zadat jméno instituce a vyplnit Vaše číslo účtu u této instituce v políčku “Account Number at Financial Institution”. V následující otázce necháte zakliknuté 5 NO a pokračujete kliknutím na tlačítko 6 Save Bank Information.

2
1
3
4
5
6

 

Na další stránce se Vám zobrazí shrnutí informací o Vašem výběru. V dolní části obrazovky musíte žádost o výběr potvrdit zadáním Vašich přihlašovacích údajů a kliknout na 1 CONTINUE. Do mobilní aplikace či prostřednictvím SMS Vám přijde žádost o potvzení pro dvoufázové ověření.

1

 

Na další obrazovce se Vám ukáže shrnutí Vámi zadaných informací. Klikněte na políčko 1 Create Transfer.

1

 

Systém Vás navrátí na již známou obrazovku pro výběry. V horní části se objeví Vámi vytvořená šablona pro výběr. Pokračujte kliknutím na 1 Select.

1

 

Zobrazí se stránka s informacemi o Vašem výběru. Do kolonky 1 Withdrawal Amount zadejte požadovanou částku k výběru. Pokud nechcete nastavit pravidelné výběry, nechte označené políčko 2 NO. Dále klikněte na 3 CREATE WITHDRAWAL.

1
2
3

 

Na následující stránce máte ještě jednou shrnutí informací o výběru. Musíte zde zadat Vaše přihlašovací jméno a heslo a následně kliknout na 1 CONFIRM WITHDRAWAL. Tento krok bude nutné opět v rámci dvoufaktorového zabezpečení potvrdit v mobilní aplikaci či SMS.

1

 

Následně se již jen zobrazí povrzení Vaší žádosti. Vše ukončíte zmáčkutím tlačítka 1 Finish.

1

 

Standardně jsou peníze na bankovní účet klienta připsány za 2 až 3 pracovní dny. V některých případech může nastat situace, kdy po klientovi bude požadováno doložit dodatečné dokumenty, například výpis z daného účtu. Po doložení daných dokumentů bude výběr zpracován.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager