Jak vybrat peníze z investičního účtu

Otevřete si v prohlížeči webovou stránku www.lynxbroker.cz a klikněte na Přihlášení/Stažení 1

1
Přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem. Nyní se nacházíte v administraci svého účtu. V levé části se nachází základní menu, kde zvolte Transfer Funds 1.

1
Na nově zobrazené stránce vyberte možnost Make a Withdrawal 1

1
V menu Currency 1 zvolte měnu, kterou chcete vybrat a vyberte metodu WIRE 2 a zvolte Connect Your Bank 3.

1
2
3
Pokud jste již dříve stejnou měnu vybírali a máte uložené informace o Vaší bance, do které chcete vybrat i nyní, v sekci Your Saved Withdrawal Information zvolíte select a v dalším kroku hned zadáte zadáte částku pro výběr.

Pokud ale vybíráte peníze úplně poprvé, nebo vybíráte na jiný bankovní účet než šel předchozí výběr, zvolíte jen Connect Your Bank a budete postupovat návodem dále.

V poli Enter bank information označíte jméno, pod kterým chcete tuto šablonu pro výběr uložit. Vybíráte-li kupř. České koruny do Komerční banky, můžete si šablonu pojmenovat jako CZKomercni banka apod. V dalším výběru pak jen vyberete takto pojmenovanou a připravenou šablonu pro výběr.

Do políčka Bank Country napíšete zemi, kde se banka nachází a do políčka IBAN vložíte mezinárodní bankovní číslo.

Pod Receiving Bank klikněte na Search a zadejte informace banky u které je vedený účet, na který budete vybírat, poté klikněte na Continue.

Šablona kterou jste si právě vytvořili byla uložena. Pro výběr prostředků klikněte na Create Transfer.

V záložce Withdraw Fund v sekci Your Saved Withdrawal Information zvolte Select. V dalším kroku vyplňte částku, kterou chceme vybrat a klikněte vpravo dole na Continue. Tímto je výběr připraven k odeslání. Z bezpečnostních důvodů je potřeba pro výběr zadat konfirmační kód, který Vám přijde na Váš email. Tento kód platí pouze po dobu 15 minut.

Z bezpečnostních důvodů je potřeba pro výběr zadat konfirmační kód, který Vám přijde na Váš email. Tento kód platí pouze po dobu 15 minut.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager