Jak změnit základní měnu účtu?

Při zakládání účtu jste si volili základní měnu, která slouží jako administrativní měna např. pro zobrazení přehledu účtu. Tuto referenční měnu můžete v administraci svého účtu změnit.

Pokud v obchodní platformě LYNX kliknete na ikonu účet pro zobrazení přehledu svého účtu, pak se Vám veškeré pozice, i když je máte otevřeny ve více měnách, přepočítávají podle aktuálního kurzu do základní měny účtu (base currency).

Base currency (základní měna může být kup. EUR. I když jsou údaje o účtu zobrazeny v EUR, neznamená to, že reálně tyto prostředky držíte v EUR. V přehledu účtu výše vidíte, že investor drží pozice ve více měnách a výše jsou mu zůstatky, požadavky na marži i prostředky k dispozici pro obchodování přepočítávány do EUR.

Pokud byste chtěli zobrazovat tyto údaje o účtě v jiné měně než EUR, pak je nutné tuto změnu provést v Account Managementu, do kterého se přihlásíte z našich webových stránek www.lynxbroker.cz kliknutím na Správu účtu vpravo nahoře.

1
Zadáte své uživatelské jméno a heslo a v administraci účtu rozklikněte kartu Settings, zvolte Account Settings 1 .

1
 Vpravo nahoře máte konfiguraci účtu, kliknete na nastavení Base currency  1

1
Zobrazí se Vám volba 19 možných měn, které si můžete zvolit jako základní pro vedení účtu. Označte Vámi požadovanou volbu 1 a potvrďte Save 2

1
2
Změna bude provedena do jednoho pracovního dne.,

Veškeré kreditní zůstatky do výše cca $5 (či ekvivalentu v jiné měně) jsou automaticky konvertovány do základní měny účtu.

Mohlo by vás zajímat

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager