Jak vytvořit oznámení o převodu?

Z důvodu diversifikace rizika používá společnost LYNX pro každou měnu jiný účet, jinou banku a i jinou zemi. Bankovní spojení získáte při vytváření oznámení o vkladu, které je nutné při každém bankovním převodu pro bezproblémové připsání Vašich prostředků na Váš investiční účet. Toto oznámení je možné vytvořit i zpětně.

Jak vytvořit oznámení o převodu?

Otevřete si v prohlížeči webovou stránku www.lynxbroker.cz a klikněte vpravo na Přihlášení/Stažení a v ní na sekci Otevřít Správu účtu 1.

1
Přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem, které Vám bylo zasláno na email. Nyní se nacházíte v administraci svého účtu. V levé části se nachází základní menu, kde zvolte Transfer & Pay 1 a vyberte Transfer Funds 2. V menu Transaction Type zvolte Deposit 3 a v menu Currency 4 vyberte měnu, kterou chcete vložit.

1
2
3
4
Pokud jste již dříve stejnou měnu vkládali, a máte uložené informace o Vaší bance, v následující volbě Would you like to use previously saved bank information 1 zvolíte YES  a v dalším kroku hned zadáte zadáte částku pro vklad.

Pokud vkládáte peníze úplně poprvé, zvolíte NO a budete postupovat návodem dále.

1
V poli Save bank information označíte YES 1.

Poté zadáte název Vaší banky do Sending Insitution 2, případně i číslo Vašeho bankovního účtu do Account Number 3. Do kolonky Bank information name 4 si vyplníte název, pod kterým chcete tyto údaje uložit pro další použití – vkládáte-li kupř. Eura z Komerční banky, můžete si to pojmenovat např. KB_vklad_EUR. Při dalším vkladu pak použijete již takto vytvořenou šablonu pod tímto názvem.

Nakonec v poli poli Transaction information v řádku Amount 5 vyplníte částku.

1
2
3
4
5
Následně vše potvrdíte proklikem Continue vpravo dole. Na další obrazovce se Vám zobrazí bankovní spojení pro vklad v dané měně.

1
2

Při zadávání platby ve Vaší bance nezapomeňte uvést do zprávy pro příjemce Vaše jméno 2  a číslo Vašeho investičního účtu 1 .

Bankovní spojení pro vklady v nejčastěji používaných měnách

EUR

USD

Oznámení o převodu je vytvořeno. Jakmile převedete prostředky ze svého bankovního účtu na svůj účet u LYNX a vytvoříte Oznámení o převodu, pak budou prostředky na Váš účet připsány během 1 – 3 pracovních dní.

Jestliže nevytvoříte „Oznámení o převodu“, Váš vklad nemusí být připsán, proto doporučujeme „Oznámení o převodu “ vždy vytvořit!

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager