Jak vytvořit výpis z účtu?

Otevřete si v prohlížeči webovou stránku www.lynxbroker.cz a klikněte na Přihlášení/Stažení a zde na sekci Otevřít Správu účtu 1.

1
Přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem. Nyní se nacházíte v administraci svého účtu.

Rozbalte Menu 1 v levém horním rohu obrazovky.

1
V menu vyberte záložku Reports/Tax Docs 1 

1

Zde máte různé možnosti generování reportů. Pro získání uceleného přehledu transakcí na investičním účtu vyberte první možnost “Activity” 1  a klikněte na šipku 2 na konci řádku.

 

1
2
Budete-li chtít report za určité období, zvolte tedy období, za které chcete výpis provést tím, že přepnete na Custom Date Range 1 a nastavte počáteční 2 a koncové 3 datum. Pokud chcete roční výpis vyberte periodu “Annual”. Nakonec klikněte na RUN 4.

1
2
3
4
Přehled výpisu vypadá následovně:

Každý jednotlivý řádek ve výpisu je možné otevřít a podívat se detailněji na všechny informace, které Vás zajímají. Ve výpisu najdete kompletní informace o stavu účtu, provedených obchodech, otevřených poziciích, připsaných dividendách apod.

Výpis z původního účtu před migrací

Pokud se Vám po migraci účtu nedaří vygenerovat výpis pro Váš původní účet, tak po otevření záložky Reports/Tax Docs klikněte na modré pole s Vaším číslem účtu vedle nadpisu Reports.

 

 

Po pravé straně se Vám zobrazí možnost výběru mezi Vaším stávajícím a původním účtem. Fajfku zaklikněte u Vašeho původního účtu, a naopak odfajfkujte Vaše aktuální číslo účtu. Následně klikněte na Continue.

 

 

Následně již vedle nadpisu Reports uvidíte Vaše původní číslo účtu. Pro vygenerování výpisu následně postupujete podle návodu výše.

 

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo využijte chat v pravém dolním rohu na webu. Jsme k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Kontaktujte nás

Martin Bartoš
Martin Bartoš
Senior Account Manager